"3.895 imzaya ulaştık"

09.09.2021         

Yeni hastane talebi ile bir araya gelen 'Gelibolu'ya Yeni Hastane İstiyoruz Gönüllüleri' çalışmalarına devam ediyor. Başlatılan imza kampanyasında 3.895 imzaya ulaştıklarını belirten gönüllüler ziyaretlerini ise sürdürüyorlar.

Yakın zamanda hizmete girecek köprü ile nüfusun artacağını ve zaten yeterli olmayan hastanenin artan nüfusun taleplerini karşılayamayacağını belirten Gelibolulu vatandaşlar , `Gelibolu`ya Yeni Hastane İstiyoruz Gönüllüleri` olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Düzenledikleri imza kampanyasının devam ettiğini belirten gönüllüler; Salı pazarında kurduğumuz standa gösterilen yoğun ilgiye ve şahsi çabaları ile imza kampanyamıza destek veren Hoca Hamza Mahallesi Muhtarı Fatma Sekmen Tarım`a teşekkür ederiz. Bugün itibari ile toplam 3.895 imza sayısına ulaştık. Sanal imza kampanyamız eş zamanlı devam ediyor ve desteğinizi bekliyoruz. Sanal imza kampanyamız da yayında Gelibolu`ya yeni devlet hastanesi istemek için bir imza da siz atın. Her imza değerli, desteğinizi bekliyoruz" dediler. 
 
Ziyaretlerini devam ederek taleplerini sırlayan gönüllüler; "Bugün ziyaretimizi 1915 Çanakkale Köprüsü şantiyesine yaptık ve köprüyü yapan konsorsiyumun ortaklarından biri olan Limak şirketinin, köprü şantiyesindeki en üst temsilcisi Reşit Yıldız ile bir görüşme yaptık. Gösterdiği sıcak misafirperverlik ve desteği için Reşit Yıldız Bey`e teşekkür ederiz" dediler.
(Eren Aşnaz)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER