"Ç.Dardanelspor bizim özdeğerimiz"

14.11.2019         

17 Gençlik Taraftarlar Grubu yayınladığı bildiri ile Kırmızı-Beyazlı takımın maçlarında görev yapan hakemlerin kararlarına tepki gösterdi.

 Yapılan açıklama şöyle; “Sezon başından beri takip ettiğimiz kadarıyla süper amatör kümede maç yöneten bazı hakemlerin, Çanakkale Dardanelspor`a verdikleri kararların art niyetli olduğunu düşünüyoruz. Düşene biz de vuralım  ya da  Dardanelspor isminin üstlerinde yarattığı baskı...... ben “Çanakkale Dardanelspor’a her istediğimi çalarım anlayışı” kabul edilemez.Umarız herkes aklını başına alır. Biz ayrıcalık istemiyoruz. Sadece kafalardaki olumsuz düşüncelerden kurtulup, daha doğru kararlar verilmesini bekliyoruz . Bu kulübü kimse sahipsiz sanmasın..!! Bu tarz kararlar verilmeye devam edecek olursa tepkilerimiz daha sert olacaktır.  Bizler kızarız, bağrırız, çağrırız,  bunlar bizim takımla olan hukukumuzdur. .Annesinden dayak yediği halde yine anne diye bağıran çocuk gibi bağlıyız bu kulübe.

 Bizleri asıl derinden üzen diğer konu ise 10 KASIM 2019 pazar günü yaşandı.
 Çanakkale Dardanelspor-Geliboluspor arasında oynanan maç öncesinde ATA`MIZIN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81.YILINDA 1. Amatör kümede oynanan maçlarda dahi 1 dakikalık saygı duruşu yapıldığı halde bu karşılaşmada yapılmamasıdır. Bunun izahı olamaz..!!!affı olamaz...!!!! kimsenin de haddine değildir. Bizim Ata`mıza olan bağlılığımız herşeyin üzerindedir. bu bağlamda yetkililerin bu maçı yönetenlerle ilgili yaptırımının takipçisi olacağız.” 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Recai Taylan'ı kaybettik
05.07.2020    1432
Bu yol nereye gider!?
05.07.2020    1288
31.hafta maçları başlıyor
05.07.2020    1259