"Geliyor gelmekte olan"

24.01.2023         

CHP İl Başkanı Güler Koçer, dün CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, Çanakkale'ye Koçer ile selamlarını gönderdi. Koçer, daha sonra Genel Başkan Yardımcıları ile de bir araya geldi.

CHP Genel Merkezi tarafından, geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Çanakkale İl Başkanı Güler Koçer, CHP Genel Merkezi`nde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan ve Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan`ın da katıldığı ziyarette, Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Çanakkale gündemi değerlendirildi. İl Başkanı Koçer, Kılıçdaroğlu ziyareti ile ilgili olarak, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile partimizi ve şehrimizi daha ileri bir noktaya taşıma konusunda görüşmeler gerçekleştirdik. Çanakkalemize selamlarını ileten Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu`na şükranlarımı sunuyorum. Geliyor gelmekte olan" dedi.
 
Koçer, Genel Başkan Yardımcılarına da ziyarette bulundu 
CHP İl Başkanı Koçer, Kılıçdaroğlu`nun ardından, Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan ve Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Ahmet Akın, Faik Öztrak, Gamze Akkuş İlgezdi ve Seyit Torun ile de bir araya geldi.
(Seçkin Sağlam) 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER