"Huzuruna çıkılması gereken kişiler öğretmenlerdir!"

13.10.2021         

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Beştepe'ye gidecek öğretmenler ile ilgili konuştu. Yıldızlar; "Şereflendirilmesi gereken ve huzuruna çıkılması gereken kişiler bir partinin genel başkanı değil, öğretmenlerdir!" dedi.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü`nde Beştepe`ye gidecek öğretmenler ile ilgili konuştu. 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili konuşan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, öğretmenlerin Beştepe`de Erdoğan`ın huzuruna çıkması için sınava tabi tutulacak olmasına tepki gösterdi.
 
"Huzuruna çıkılması gereken kişiler öğretmenlerdir"
İYİ Partili Yıldızlar, "Atatürk`ün öğretmenlere verdiği değer, öğretmenler için söylediği sözler ve öğretmenlerin bir ülke için bir nesil için ne anlama geldiğine ilişkin ifadeler ortadayken, öğretmenliğin şimdi değeri alaşağı edilen bir meslek haline gelmesini ibretle izliyoruz. AKP`nin Genel Başkanı ile 24 Kasım`daki programda bir araya gelecek öğretmenler sınava tabi tutulacakmış. Sırf Erdoğan`ın gönlü hoş tutulacak diye öğretmenler 3 ayrı komisyonda önce 15 kişilik komisyonun huzuruna çıkartılacak. Bu öğretmenler yarış atı gibi 3 aşamalı elemede yarıştıktan sonra, Milli Eğitim Bakanlığı`nın aradığı 15 kriteri tutturup daha sonra 100 üzerinden 100 alarak 24 Kasım`da Erdoğan`ın ve yeni Milli Eğitim Bakanının huzuruna çıkacak! Burada şereflendirilmesi gereken ve huzuruna çıkılması gereken kişiler bir partinin genel başkanı değil, öğretmenlerdir!" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER