"Kötü gidişat örtbas edilmeye çalışılıyor"

09.01.2018         

Geçtiğimiz haftalarda kurulan İyi Parti Yönetim Kurulu ve üyeleri düzenledikleri tanışma yemeğinde bir araya geldiler. Yemekte konuşan İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan; "Maalesef hukuk ve adalet yok sayılarak siyasi çalışmalarımız engellenmiş, ülkemizin kötüye gidişine karşı isyanımız ört bas edilmeye çalışılmıştır" dedi.

 İyi Parti Çanakkale İl Yönetimi, parti üyeleri ile tanışma yemeğinde bir araya gelerek, gelecekte yapacakları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.  Yemekte konuşan İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan, ülkedeki kötü gidişatın örtbas edilmek istendiğini belirterek; ``Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde uzun zamandır Demokrasi mücadelesi vermekteyiz. Maalesef Hukuk ve Adalet yok sayılarak Siyasi çalışmalarımız engellenmiş, ülkemizin kötüye gidişine karşı isyanımız ört bas edilmeye çalışılmıştır. Mevcut iktidar anlayışının her geçen gün ülkemize ve Milletimize zarar vermesinden dolayı, yeni bir siyasi yapılanmaya gidilerek İyi Parti kurulmuştur” dedi. 

 
“Ülkenin yarınları için bir araya geldik”
Ülkenin yarınları için bir araya geldiklerini ifade eden Balkan; “Yarınları için bir araya gelerek, İyi Parti siyasi yapısı altında, Ülkemize ve Milletimize hizmet etmeye karar verdik. Bundan sonra İyi Parti olarak var gücümüz ile çalışarak, Türk Milletinin özlemle beklediği Türkiye’yi tekrar inşa edeceğiz. İyi Parti ile birlikte ülkemiz, Vatanını Milletini karşılıksız seven, dürüst, samimi, eğitimli, ve ehli insanlar tarafından yönetilecek.  Türk Milleti bizden Genel ve Yerel İktidarı devir almamızı bekliyor. Bizde İyi Parti teşkilatları olarak birlik beraberlik için de çalışarak Atatürk Türkiye`sini Türk Milletine yakışır biçimde tekrar inşa edeceğiz” dedi. 
(Yusuf Sonkurt)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER