"Partimize çamur atmaya kalkanlar önce aynaya baksın"

04.09.2021         

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan'ın İYİ Parti için "FETÖ'nün kurdurttuğu partidir" ifadelerine yanıt verdi. Yıldızlar açıklamasında; "Önce aynaya baksınlar sonra İYİ Parti ile terör örgütlerini yan yana getirmeye kalksınlar" dedi.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, katıldığı televizyon programında İYİ Parti için "FETÖ`nün kurdurttuğu partidir" ifadesini kullanan AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan`a tepki göstererek, açıklamada bulundu. Yıldızlar açıklamasında; "Siyasi ahlaksızlık aldı başını gidiyor. İYİ Parti ile terör örgütlerini yan yana getirmeye çalışmak akıl tutulmasıdır" ifadelerini kullandı. Partileri tarafından TBMM`ye verilen FETÖ`nün siyasi ayağı araştırılması önergesine AK APrti tarafından `hayır` oyu verildiğini belirten Yıldızlar; "Hayır diyenlerin İYİ Partiyi hedef gösterme çabaları sonuçsuz kalacaktır. Halkımız da oynanan bu oyunları yakından takip ediyor. Çamur at izi kalsın dönemi bitti" dedi. 
 
İYİ Parti`ye yönelik iftira atanların kendi geçmişlerine bakmaları gerektiğini dile getiren İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar; "Geçmişte kimlerin kimlerle kol kola gezdiğini milletimiz yaşayarak gördü. Kurulduğu günden beri milletimizin teveccühünü kazanarak her geçen gün oy potansiyelini arttıran İYİ Parti`ye yönelik ortaya atılacak en ahlaksızca söylem terör örgütü ile partimizin adını yan yana getirmektir. Genel Başkanımız ve tüm teşkilatlarımız terör örgütlerinin tamamına karşı en net duruşu sergilemektedir. Ülke genelinde tüm teşkilatlarımız AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulunmuştur. Kendisine şunu tavsiye ediyorum; Önce aynaya baksınlar sonra İYİ Parti ile terör örgütlerini yan yana getirmeye kalksınlar" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER