17 ARALIK DOĞUM YILDÖNÜMÜ

22.12.2014                        Oğlumuz darbe bir yaşına bastı. Tam bir yıl önce milletin a…....koymadan olma tosuncuk dünyaya gelmişti. Doğar doğmaz amcası ekonomi bakanı 700 bin liralık kol saati takmış, iyi saatlerde kullansın diye, içişler ile ilgili bakanın oğlu 7 adet insan boyu para kasasına milyon dolarları istiflemek ve yanlışlık olmasın diye para sayma makinesinden geçirip darbe7nin eğitim ve öğrenimini garantiye almış, Avrupa işlerinden anlayan yeğin, darbecik oğlanın dış ülkelerde yabancı kültür edinmesi için elbise torbalarına avro, pasta şekerleme kutularına lokum yerine dolar yerleştirilmesi arzusunda bulunmuş, ilk orta eğitimini imam hatipte yapması için darbe oğlumuza imam hatip okulu için bir bankanın genel patronu evinde ayakkabı kutuları içinde 4,5 milyon dolar biriktirmiş, parayı bankasına emanet edememiş, evinde saklamış. Böylesine şanslı bir evladı kıskanan haşhaşiler kumpas kurup paralel devlet kurmuşlar. Bunu haber alan büyük şef almış eline sazı inlerine gireceğiz şarkısını söyleyip milleti meste etmiş.
                Bir hafta sonra 25 Aralıkta mevlüd okunduktan sonra hoca efendi imama oğlanın adını değiştirelim cemaat koyalım darbeyi öldürmeyelim, cemaatin hayatını kaydıralım, önce 120 kadar savcı ve hâkim 10 bin polis memuru hallaç pamuğu gibi savrulmuş, yarın Yargıtay-Danıştay yarışına giren sadık kişilerce doğum pastaları çöpe, ak-pak edilmiş.
                İş bu kadar rezaletten sonra kendilerininde itiraf ettikleri gibi yüzde 52 destek alabiliyorlarsa, yaptıkları az bile, bırakın yesinler, bırakın içsinler, liberalizmin ekonomideki tarifi bırakın yapsınlar, bırakın geçsinler değil mi? aksırıncaya, tıksırıncaya kadar.         
                Hoşçakalınız…

881

Yorumlar

Avatar Seçiniz
 
Adınızı giriniz
Yorumunuz
(max 500 harf)

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum
 

Yazarın daha önceki yazıları

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
Tüm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun