2'nci zarrab vakası mı?

20.06.2021         Değerli okurlarım;

Ülkemizin kaderimidir bilemiyorum,
 
ikinci Zarrab hadisesi yaşanıyor gibi geliyor bana, bu kingston kardeşler ABD`yi dolandırıyorlar geliyorlar.
 
Sezgin Baran Korkmaz denen müptezeli buluyorlar, kendilerini dolandırtıyorlar ve ABD`ye geri gidiyorlar.
 
Dolandırıcı oldukları anlaşılınca kaçmaya karar verirler ve yakalanırlar, itirafçı olurlar suç ortakları oldukları Sezgin Baran Korkmaz`ı öterler tabi ki gerçek tam da böyle ise.
 
Sezgin Baran Korkmaz eski CIA ajanları ile fink atan biri belkide, başka istihbarat örgütleriyle de bağı vardır çünkü kingston kardeşler Sezgin Baran Korkmaz ile Cumhurbaşkanı`mız Recep Tayyip Erdoğan`la bir sürü samimi pozlar verirler. Bu dolandırıcıları kim Cumhurbaşkanı`mıza götürüyor bunu anlamakta gerçekten zorlanıyorum.
 
Bu nasıl bir tezgahtır direk devletimizin en tepesine gidip buluşuyorlar, işlerini yürütüyorlar ve memleketimizi zor durum da bırakıyorlar.
Şimdi bu müptezel Sezgin Baran Korkmaz ABD`de de kim bilir kıçını kurtarmak için neler anlatacak.
 
Ortaklarını nasıl, kingstonları hangi tezgahla doladırdığını ve muhtemelen o da itirafçı olup, olur olmaz şeyler anlatacaktır. Bu müptezelerin ne mal olduğunu istihbaratımız İç İşleri Bakanlığı`mız, Dış İşleri Bakanlığı`mız neden araştırmadan Cumhurbaşkanı`mıza yaklaştırıp uluslararası arenada ülkemizi kötü durumda bırakıyorlar bu son 10 yıldır. Bunlar tezgah mı yoksa basiretsizlik mi sürekli ülkemiz bu tür sahtekarlarla anılıyor.
 
Bu durumda yatırımcılar ülkemize nasıl gelecek,yoksa hayatımız gelecek 5 milyon Rus turistemi kaldı Rus`lar nasıl geliyor yine ne taviz verdik acaba.
 
Kanal İstanbul`dan temel atmadan vaz  mı geçtik hadi hayırlısı.
 
Milli mutabakat hükümeti kurulmadan ülkemiz bu çürük elmalardan kurtulmaz bu adı geçen siyasetçilerin derhal istifa etirilip bu utançtan derhal kurtulmamız gerekmektedir…

1202
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Okul servislerine zam geldi!!!
06.08.2022    679
Akıl almaz kumpas!
10.08.2022    608