26. Streetball yarışması sona erdi

16.08.2022         

Avec Rent a Car ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 26. Streetball yarışması sona erdi. Yarışmanın sonunda ödüller birincilere taktim edildi. Çanakkale Belediyesi Aerobik ve Cimnastik Gösteri Grubunun gösterisi ise nefes kesti.

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlen Uluslararası Troia Festivali kapsamında Gençlik ve Spor İl müdürlüğü ve Basketbol İl Temsilciliği`nin işbirliğinde düzenlenen 26. Streetball turnuvası sona erdi. 3x3 Basketbol yarışması olarak da bilinen turnuvanın ardından Basketbol İl Temsilciliği açıklamada bulundu. İl Temsilciliği yaptığı açıklamada, "Avec Rent a Car ana sponsorluğun da yapılan 26. Streetball organizasyonunda bizleri tüm müsabakalar boyunca yalnız bırakmayan AVEC yönetimine sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Çanakkale Belediyesinin; katılım sağlayan ve dereceye giren takımlarımıza verdikleri ödüller tüm Çanakkale basketbol sevenleri tarafından takdirle karşılandı. Ayrıca Uysallar Home dereceye giren takım ve Bireysel ödül alanlara hediye çeki vermesi bizleri çok memnun etti. Basketbol ailesi olarak bir kere daha takdir ediyor ve alkışlıyoruz" dedi.
 
Ödüller sahiplerini buldu
Müsabakaların ödül töreninde madalya ve ödülleri Avec Otel Genel Müdürü Burak Sezer, Çanakkale Belediyesi Spor İşleri Sorumlusu Özgür Erdoğan, Çanakkale Belediyesi Spor Yöneticisi Giray Orhan, Çanakkale Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Tahsin Uysal, 1.Sınıf Emniyet Müdürü Polis Baş Müfettişi Şafak Özkan, Basketbol İl Temsilcisi S.Ahmet Becan , Eski Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu ve sporcu velileri verdi. Çanakkale Belediyesi Aerobik ve Cimnastik Gösteri Grubunun gösterisi ise nefes kesti.
(Yusuf Sonkurt)
 
08-09 yaş gurubunda;
1. Mado Avm
2. Mado Çanakkale
 
10-11 yaş gurubunda;
1. Mado Avm
2. Mado Çanakkale Paris
 
12-13 yaş gurubunda;
1.Terimspor
2.Mado Çanakkale
 
14-15 yaş erkekler gurubunda;
1.Mado Zeus
2.Dev Adamlar
 
16-18 yaş erkekler gurubunda;
1.Mado Çanakkale Achiles
2.Lagom Cafe
 
Büyük erkekler gurubunda;
1.Uysallar Home Design
2.Ege Kale Mühendislik
 
Yetenek yarışmalarında derece alanlar:
3 Sayı Yarışması Birincisi: Can Muhtaroğlu
Turnike Yarışması Birincisi: Hüseyin Efe Tontaş
Serbest atış yarışması birincisi: Furkan Beltir
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER