AKP'de telekoferansla yatırım toplantısı

26.04.2020         

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, telekonferansla ilçe başkanları ve il genel meclisi üyeleriyle bir araya geldiler. Toplantıda, İlçelerin Covid 19 sürecini ve köylere yapılan yatırımların konuşuldu.

 AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, telekonferansla ilçe başkanları ve il genel meclisi üyeleriyle bir araya geldiler. İlçelerin Covid 19 sürecini ve köylere yapılan yatırımların konuşulduğu toplantıda ilçe başkanlarına ve il genel meclisi üyelerine süreç konusunda daha hassas olmaları gerektiği uyarısı yapıldı.  AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Covid 19 sürecinde günlük rutinlerimizin, alışkanlıklarımızın aslında bizler için zorunlu olmayan birer durum olduğunu gördük. Bazı telaşlarımızdan ihmal ettiğimiz ailemize vakit ayırma imkanımız oldu” dedi.

Milletvekili Turan, toplantıyla ilgili açıklamasında;  “Çanakkale’miz bizim için, ülkemiz için özel ve önemli bir şehir. Ülkemizin içinde bulunduğu durum şehrimize yapılan ve yapılacak olan yatırımların yerine getirilmesine engel değil. O yüzden il genel meclisi üyelerimizle köylerimize yapılan yatırımları, ilçe başkanlarımızla partimizin yürüttüğü çalışmaları istişare ettik. Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine daha fazla özen gösterilmesini hususunda uyardık. İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması için gayret ediyoruz. Her seferinde uyarılara dikkat edelim diyoruz. Tekrar söylemekte fayda var. Tüm uyarılara, yasaklara, izoleye dikkat edelim. Ramazan ayında özellikle toplu iftarlardan sakınalım. Her birinizin canı bizler için değerli ve kıymetli” dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

"Veremeyecek hesabım yok"
30.11.2020    3172
Korona her yerde
28.11.2020    2119
Kayıp hayvanları drone buldu
25.11.2020    1124