AKP'li Meclis Üyeleri Ezine'de bir araya geldiler

27.12.2019         

AKP İl Genel Meclis Gurubu, Gurup Başkanvekili Bülent Korkmaz başkanlığında tüm AKP İl Genel Meclis Üyelerinin katılımı ile Ezine İlçesinde bir araya geldiler. Köyleri ziyaret eden üyeler, köylere yapılan yatırımları inceleyerek bilgi aldılar.

 AKP İl Genel Meclis Grubu, Grup Başkanvekili Bülent Korkmaz başkanlığında tüm AKP İl Genel Meclis Üyelerinin katılımı ile Ezine İlçesinde bir araya geldiler.  Programa Ezine ve Geyikli Belediye başkanlarını makamında ziyaret ederek başlayan heyet daha sonra ilçeye bağlı olan Bahçeli, Güllüce, Akköy ve Derbentbaşı köylerini ziyaret ettiler. Dönem içerisinde köylere yapılan yatırımları İnceleme fırsatı bulan AKP’li heyete Ezine AKP İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin yatırımlar konusunda bilgi verdi. Program sonunda bir açıklama yapan AK Parti il Genel Meclis Grubu Grup Başkanvekili Bülent Korkmaz; “AK Parti İl Genel Meclisi grubu olarak bu yeni dönemde her ay bir ilçemizde ziyaret gerçekleştireceğiz. Bu ayki ilk toplantımızı Ezine ilçemizde gerçekleştirdik. Burada ziyaretimize Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel’i makamında ziyaret ederek başladık, daha sonra 4 köyümüzü ziyaret ederek burada hem yaptığımız yatırımları inceleme hem de vatandaşlarımız ile sohbet etme imkanı bulduk. Güzel bir ziyaret oldu. Bu ziyarette bizi yalnız bırakmayan dernek başkanı ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ezine ilçesinde ev sahipliği yapan Ezine AKP İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin; “Öncelikle katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Seçildiğimiz günden beri Ezine’de yoğun bir tempo içerisinde çalışıyoruz. KÖYDES kapsamında 2019 yılında ciddi işler yaptık. Yol, su özellikle de ihtiyacı olan köylerimize su depoları yaptık ve etrafına güvenlik açısından tel çevirdik. Özellikle turizme katkı sağlamak açısından sahilde asfalt çalışması yaptık. Suyu yetersiz olan köylerimizde sondaj çalışması yaparak köyümüzün su sorununu çözmüş olduk ve bu konuda bazı köylerimizde çalışmalarımız sürüyor. Kısacası şunu söylemeden geçemeyeceğim arkadaşlarım ile birlikte çok çalıştık. Bu çalışmaları yaparken bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, Valimiz Orhan Tavlı’ya, Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü’ye çok teşekkür ediyorum. Durmak yok, yola devam. Bu ziyaretlerimiz esnasında bize her konuda yardımcı olan başta Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanımız Mevlüt Oruçoğlu olmak üzere Ak Parti Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal’a, Muhtarlar Dernek Başkanımız Oktay Akay’a, KHGB Encümen Üyemiz Uluköy’e, Muhtarımız M. Kemalettin Şen’e, bizleri yalnız bırakmayan ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan köy muhtarlarımıza ve tabii ki köy sakinlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Kişiye özel kadro mu?
24.06.2020    1897
Kupa finali İstanbul'da
27.06.2020    1426