AKP'nin Belediye Meclis üyesi adayları açıklandı

20.02.2019         

Çanakkale Merkez ve İlçe Belediye Başkan adaylarını belirleyen AKP, Belediye Meclis üyesi adaylarını da netleştirdi. AKP'nin Belediye Meclis aday listesi 3 kontenjan ve 20 kişilik aday listesinden oluşuyor.

 AKP, Belediye Meclisi üyesi adaylarını belirledi. AKP İl Örgütü tarafından yapılan açıklamada, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerini belirlemek amacıyla 11 Şubat’ta aralarında Komisyon çalışmalarının İnceleme ve Onaylama Komisyonu Başkanı MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve Kadın Kolları MKYK Üyesi Sayın Hülya Özdoğan’ın da olduğu komisyon toplanmıştı. AKP İl Başkanı Gültekin Yıldız tarafından yapılan açıklamada toplanan komisyon tarafından Belediye ve İl Genel Meclis üyesi adaylarının belirlendiği ifade edilmişti. AKP belirlenen Belediye Meclis üyesi adaylarını açıkladı. 

3 kişilik kontenjan, 20 kişilikse aday listesinden oluşan Belediye Meclis üyesi aday listesi şu şekilde;
Kontenjan adaylar; Hasan Yürükçü, Adnan Mecu, Levent Burak Ünal
Liste adaylar; 1-Reyhan Demirtaş, 2-Evren Yalçın, 3-Hasan Hüseyin Aytop, 4-Sıtkı Aktuğ, 5-Nilgün Cura Gökser, 6-Esra Yüksel,  7-Muharrem Kocabey,  8-Özlem Karadayı, 9-Musa Oyan,10-Muhammet Turan, 11-Göker Çiftçi, 12-Cahit Kiper, 13-Zeyyat Bayram, 14-Aydın Çetin, 15-Kübra Şanda, 16-Fatma Bektaş Aydoğan, 17-Kübra Makas, 18-Muharrem Şahin Tural, 19-Burak Esin, 20-Arzu Türkyılmaz (Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER