AKP Çanakkale, Türkiye 4'üncüsü oldu

10.01.2017         

AKP Çanakkale İl Başkanlığı, Genel Merkez değerlendirmesi olan "Teşkilat Performans Sistemi'nde başarılı olduğunu gösterdi. 81 il içinde 4'üncü olan AKP Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, "Teşkilat partimizin bel kemiğidir. Teşkilat ve teşkilatçılık Türkiye`de AK Parti siyaseti ile yeni bir kimlik kazanmıştır. Bu başarının elde edilmesinde il yönetim kurullarımızdan ilçe teşkilatlarımıza, mahalle teşkilatlarımıza kadar herkesin emeği büyüktür" dedi.

 AKP Çanakkale İl Başkanlığı Genel Merkez Teşkilat Performans sisteminde aralık ayında Türkiye 4’üncüsü olarak büyük bir başarı elde etti. 81 ilin il başkanlıklarının üye ziyaret, üye toplantı, birim toplantıları ve üye güncelleme gibi çok çeşitli kıstaslara göre her ayın sonunda değerlendirmeye alındığı sistemde AKP Çanakkale İl Başkanlığı aralık ayında 4.Sıraya yerleşti. AKP İl Başkanı Yeşim Karadağ, konuyla ilgili olarak tüm teşkilatlarına teşekkür etti. Rehavete kapılmama uyarısı yapan Karadağ, üst sıralarda kalıcı olmanın kağıt üstündeki başarıdan çok uygulamada ki başarının önemli olduğunu ifade etti. Karadağ, “Bir olmanın, diri olmanın, ekip olmanın, birlikte çalışmanın karşılığını teşkilat olarak almanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Aralık ayı Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi derecelendirmesine göre Çanakkale geneli olarak Türkiye 4’üncüsü olarak bir ilki gerçekleştirdik. Teşkilat partimizin bel kemiğidir. Teşkilat ve teşkilatçılık Türkiye`de AK Parti siyaseti ile yeni bir kimlik kazanmıştır. Bu başarının elde edilmesinde il yönetim kurullarımızdan ilçe teşkilatlarımıza, mahalle teşkilatlarımıza kadar herkesin emeği büyüktür.

Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Kadın Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine ayrıca 1. yılını dahi tamamlamadan ekip olmayı başaran, birlikte hareket etmeyi prensip edinen İl Yönetim Kuruluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu başarı asla tesadüf değildir. Bu başarı ekip halinde çalışmanın ve bir olmanın meyvesidir.
Bu başarıda emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor teşkilatlarıma bir konuyu hatırlatmak istiyorum; Artık işimiz eskisinden daha zor, yükümüz daha çok ağır!
Daha fazla Çalışarak üst sıralarda yer alabiliriz ama önemli olan oralarda kalıcı olabilmek ve bunun devamlılığını sağlayabilmektir. İşimiz zor, yükümüz ağır, daha çok çalışmalı, Aziz milletimize daha fazla hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katmalıyız. İşimizin başındayız. Çanakkale için daha yapacak çok işimiz var...” açıklamasında bulundu. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER