AKP İl örgütünden 'Pilavlı' kutlama

26.06.2018         

AKP Çanakkale İl Örgütü, Cumhuriyet Meydanında pilav ikramında bulundu. Yoğun katılımın yaşandığı pilav dağıtımında konuşan AKP İl Başkanı Güntekin Yıldız; "Halkımızın bize yaşattığı bayram nedeniyle pilav dağıtımında bulunmak istedik" dedi.

 Çanakkale genelinde birinci parti unvanını eline geçiren AKP, vatandaşlara pilav ikramında bulundu. Pilav ikramına AKP İl Başkanı Gültekin Yıldız, partililer ve vatandaşlar katıldı. Yoğun katılımın yaşandığı programda, AKP İl Başkanı Yıldız, vatandaşlara kendi eli ile pilav ikramında bulundu. Program kapsamında açıklamalarda bulunan Yıldız, vatandaşların kendilerine bayram havası yaşattığını söyledi. 24 Haziran’ın ülke ve Çanakkale için yeni bir başlangıç olduğunu dile getiren Yıldız, tam bağımsız bir Türkiye’nin inşa edileceğini söyledi. 

 
“Çanakkale’mizi, ülkemizi, çocuklarımızı çok güzel günler bekliyor”
Vatandaşların kendilerine bayram havası yaşattıkları için pilav ikramıyla sevinçlerini vatandaşlarla paylaşmak istediklerini söyleyen Yıldız; “Bugün 25 Haziran’da, yepyeni bir günde hemşerilerimiz ile pilav dağıtımında bir araya geldik. Biz de bu bayram günü için ‘pilav ikramında bulunalım’ dedik ve bu coşkuyu bir arada yaşayalım istedik. Bayram daha yeni geçmişti ama halkımız bize yeni bir bayram yaşattı. Hem Türkiye için hem de Çanakkale için yeni bir başlangıç olacak. Yeni bir sisteme girdik. Daha güçlü bir meclis, daha güçlü bir yürütme, bağımsız bir yargı, yurttaşlarımızın önünü açacak tam bağımsız bir Türkiye inşa edecek, özgürce yaşayacağımız bir Türkiye’nin temellerini dün attık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın halkımızın teveccühü ile seçilmiş olması, Cumhurbaşkanlığı görevine layık görülmesi bu sistemin uygulanması bakımından en büyük şans olacaktır. Çanakkale’mizi, ülkemizi, çocuklarımızı çok güzel günler bekliyor” dedi. 
(Baykal Sağlam)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER