Ak Parti'de istifa depremi!

30.12.2021         

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, istifa ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Kulislerde bir süredir istifası gündemde olan Ölçek, 4 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilen kongrede seçilerek, ikinci kez Merkez İlçe Başkanı olarak görev almıştı...

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı ikinci dönemine, 4 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Kongrede seçilerek başlayan Yıldıray Ölçek, önceki gün görevinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ölçek, "Oluşturduğumuz yönetim kurulumuz ile bir yılı aşkın süredir partimiz, Çanakkale`miz ve hemşehrilerimiz için çalıştık. Her zaman hemşehrilerimizin dertlerine çözüm olan bir siyasi model ile onların yanında olmak en büyük hedefimiz oldu. Ancak geldiğimiz noktada gördüğüm lüzum üzerine bir görev değişikliği kararı almış bulunmaktayım" dedi. 
 
"Partiden ayrılmıyorum"
Partiden istifa edip etmeyeceği de merak konusu olan Ölçek, helallik de istedi... Ölçek, "Mensubu olduğum AK Partimden ve davamdan hiçbir zaman ayrılmadan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ın izinden yürüyerek eskisinden daha fazla çalışmaya, 2023`e giden büyük Türkiye hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışmaya devam edeceğimi beyan eder başta Çanakkale halkına, belde ve mahalle yönetimlerine ve üyelerimize çalışmalarından dolayı teşekkür eder haklarını helal etmelerini dilerim. Benden yana tüm haklarımı helal ederek başta AK Parti Grupbaşkanvekili ve Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve İl Başkanımız Naim Makas`a teşekkür ederim" dedi.
(Seçkin Sağlam) 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER