Ak Parti kadrosu, Erdoğan'la İl Başkanları toplantısında

26.08.2021         

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da gerçekleştirilen İl başkanları toplantısına Çanakkale AK Parti yönetici ve temsilcileri de katıldı. Ak Parti İl Başkanı Naim Makas toplantılar sonrası yaptığı açıklamada; "AK Parti, aziz milletimiz ile el ele ülkemizi hak ettiği geleceği emin adımlarla taşımaya devam edecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın katılımıyla Ankara`da gerçekleştirilen İl başkanları toplantısına AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas AK Parti İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Ekrem Nergiz katıldı. İl Başkanı Naim Makas toplantı sonrası 3 Kademe fotoğrafı paylaşarak açıklamada bulundu. 
 
Makas açıklamasında; "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın başkanlığında, 148. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Çalışmalarıyla siyasi tarihimize yeni bir soluk kazandıran AK Parti, aziz milletimiz ile el ele ülkemizi hak ettiği geleceği emin adımlarla taşımaya devam edecektir" İfadelerine yer verdi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER