Akçapınar Köyü miniklerine bayramlık sevinci..

13.06.2018         

Topluma Destek Derneğin (TDD), Akçapınar Köyü İlkokulunda bulunan 40 minik öğrenciye bayramlıklar alarak bayram hediyesi verdi. TDD tarafından yapılan açıklamada 'gelecek için çalışıyoruz' denildi.

 TDD, Akçapınar Köyü İlkokulu’nda bulunan 40 minik öğrenciye bayram hediyesi verdi. Verilen hediyelerle minikler mutluluk yaşarken, dernek üyeleri gelecek için verdikleri hediyelerden mutluluk duyduklarını belirttiler. Yapılan çalışma hakkında konuşan Topluma Destek Derneği Başkanı Kahraman Uzan; ``Derneğimizin sloganında olduğu gibi toplum için çalışıyoruz,  gelecek yaratıyoruz. Kurulduğumuz günden bu zamana çeşitli alanlarda çalışmalar yaptık. Yaşlılarla, gençlerle, çocuklarla ortak çalışmalar yürüttük. 1 yılda gerçekleştirdiğimiz 71 çalışma ile üç binin üzerinde kişiye ulaştık. Bu çalışmamız ise bizim en çok değer verdiğimiz grup olan çocuklar için yürüttüğümüz ``Mutlu Çocuklar Projesi.” Bu çalışma ile Akçapınar Köyü İlkokulunda bulunan 40 çocuğumuza bayramlıklar alarak bayram hediyesi verdik. Bu hediyelerin sağlanmasında öncelikle ekibimize, bizlere desteğini esirgemeyen kurum ve kuruluşlara, ayrıca bu çalışmamıza imkan veren Akçapınar Köyü İlkokulu yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 
“Onların yüzündeki o mutluluğu görmek bize fazlasıyla yetti”
Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Zabun: ``TDD olarak 3’üncü kez düzenlediğimiz ‘Mutlu Çocuklar Projesi’ kapsamında daha önce de farklı birçok proje ile destek olduğumuz, Çanakkale merkeze bağlı Akçapınar köy okulundaki 40 tane minik kardeşimize bayram hediyelerini ulaştırdık. Okul yönetiminin desteği ile belirlenen öğrencilerimize, gönüllü ekibimizle beraber hediyelerini dağıttık. Ayrıca okula kitap ve anasınıfı öğrencileri için götürdüğümüz oyuncakları da teslim ettik. Onların yüzündeki o mutluluğu görmek heyecanlarına ortak olmak bize fazlasıyla yetti. Uzun süredir yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu Proje kapsamında çocuklarımızın bayrama mutlu girmelerini sağlayan, destek veren herkese ve okul yönetimindeki öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz`` dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER