Ali Şansalan Fener'in maçında

24.06.2020         

Genellikle zor görünümlü maçlarda görev yapan Çanakkaleli Hakem Ali Şansalan, bu kez Y.Malatyaspor açısından kritik olan müsabakaya tayin edildi...

 Çanakkale’nin Süper Ligde düdük çalan Üst Klasman Hakemi Ali Şansalan, maratonun 29 ncu haftasında yapılacak Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor maçında görev yapacak. 27 Haziran 2020 cumartesi günü saat 18.30’da Ülker Stadı’nda başlayacak müsabakada Ali Şansalan’ın yardımcı hakemliklerinde Kerem Ersoy (İstanbul) ve M.Cem Satman (Ankara) bulunacak. Karşılaşmada 4. Hakemlik görevini Burak Şeker (Antalya) üstlenecek. Bu maçta Tolga Özkalfa (İzmir-Diş Tabibi) Gözlemcilik yaparken, Erol Özbulut, Mehmet Yavuz ve Süleyman Basa Federasyon Temsilcileri olacaklar.

 Futbol otoriteleri, Zekeriya Alp başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu’nun gözdeleri arasına giren Ali Şansalan’ın önünün açık olduğu konusunda birleşiyorlar. 3 sezondan buyana Süper lig ile 1.Lig’de kendisine verilen zorluk seviyesi yüksek kritik müsabakalarda, oyunda akıcılığı sağlayıp, az düdük çalan, sonuca etki etmeden sağlıklı faul değerlendirmeleri ile iki takıma da eşit ve standart kararlar uygulayan Ali Şansalan, topun oyunda kalış süresini de arttırarak, yönettiği maçların seyir keyfi vermesiyle başarılı oldu. 

(Yusuf Sonkurt)

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Kupa finali İstanbul'da
27.06.2020    2180
Kirazda tehlike çanları
27.06.2020    1815