Altınok’tan ziyaretler zinciri

28.12.2016         

AKP Kepez Belde Başkanı Alper Altınok bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AKP Kepez Belde teşkilatının düzenlemiş olduğu mahalle teşkilatları ile tanışma toplantısına katılan AKP Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider kepez Belde teşkilatına övgülerde bulundu.

 AKP Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz Cuma günü Kepez Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Esas 17 Burda Alışveriş Merkezindeki “Tahta Atın Kadınları Dayanışma Günleri” etkinliğine katıldı. Buradaki etkinliğin ardından Altınok ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevine atanan Diş Hekimi Hacer Oğuz’u, makamında ziyaret etti. Alper Altınok ve yönetim kurulu ziyaretleri kapsamında son olarak kısa bir süre önce Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ`ı makamında ziyaret edip, Genel Sekreter Yeşildağ’a hayırlı olsun dileğinde bulundu. 

Vekil Gider`den AKP Kepez teşkilatına övgü

Öte yandan  Kepez Beldesinde AKP Kepez Belde teşkilatının düzenlemiş olduğu mahalle teşkilatları ile tanışma toplantısına katılan AKP Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, AKP Kepez teşkilatına  övgülerde bulundu. Vekil Gider, “Kepez Belde teşkilatı çok dinamik. Çanakkale’de Ak Parti teşkilatlarına da ayrı bir enerji kattı. Bu ekibin sadece Kepez sınırlarında kalmaması İlçe ve Beldeleri mutlaka ziyaret etmeleri gerekiyor. Önümüzdeki Referandum süresinde çok çalışmaya ihtiyacımız var. Bu süreçte Kepezden de beklentilerimiz oldukça yüksek” dedi. 
(Haber Merkezi)

Yorumlar

Avatar Seçiniz
 
Adınızı giriniz
Yorumunuz
(max 500 harf)

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum
 

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
Tüm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun