Ayaklar baş olunca!

15.09.2017         

Türkiye'nin son 15 yılında yapılan en net uygulama; Ayakların baş, başların da ayak seviyesine çekilmesi gayretidir. Zaten başarılı olan da bir tek bu gayretleridir. Durumun özeti budur. Ötesini, berisini, gerisini hiç konuşmaya gerek yok. Bunların tamamının Sorumlusu da sorumsuz iktidardır.

 

 
ALLAH deyip de ALLAHTAN korkmayanlardan korkmayıp da ne yapsın bu millet! 
`Arlı arından utanır arsızda benden korktu` der, diye kullanılan tabir, tam da Türkiye`yi yönetenlere, onların yönetim anlayışını benimseyenlere uygunluk arz ettiği için son derece önemlidir. 
Ayak pozisyonundaki liyakatsızların Baş olma konumundan çıkaracakları hiç bir olumlu sonuç yoktur. Doğaldır ki kokmuş ayak görevi yapmaya devam edeceklerdir, zaten ediyorlar da. 
Etraftaki kokuşmuşluk sizce hangi nedenledir? 
 
Aynen de dediğim nedendendir. 
 
Türkiye halklarının değerlerini yok etme gayret ve çabalarının zirve yaptığı bir dönemi yaşatıyorlar. Toplumsal değer yargılarımızın sinir uçları ile oynuyorlar, o uçları kanatmaya çalışıyorlar. Hakkın rahmetine Uğurlanan bireyin toprağını gasp etme girişiminde bulunuyor, bundan utanmıyorlar. Behey utanmazlar, Oraya da mı AVM düşündünüz! 
 
Toprağı dahi çok gördüklerinizin  mutlaka yatacak bir toprağı olacaktır, çünkü namuslu dostları, arkadaşları var, namuslu halkların çocukları geleneklerinin sunduğu sorumluluklarını şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getirecektir. 
 
Topraklar, uğruna kanını döken namuslu insanları bütün coğrafyalarda kabul eder, sizi/sizleri kabul eder mi? Bilemeyiz. 
 
Ama suç sizde/sizler de değil, ayak iken baş konumuna getirenler de. Hala başlarınızdan etrafa yayılan ayak kokusundan rahatsız değillerse söylenecek fazla da bir söz yok.

6235
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Çanakkale kan kırmızı
08.04.2021    6076
Nejat Önder 'darbesi!'
08.04.2021    1633
EURO 2021'de maçlar ve seyirci
11.04.2021    1138
Hastane var... Personel yok!
08.04.2021    850