Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü yeni döneme "MERHABA" dedi...

11.02.2020         

Kaliteli eğitimin Türkiye'deki öncüsü Bahçeşehir Koleji öğretmenleri, "Yeni döneme merhaba" kahvaltısıyla bir araya geldi. Geçen dönemin değerlendirmesi niteliğindeki sohbetler, yeni dönem üzerine fikir alışverişi ile devam etti. Bahçeşehir Koleji öğretmenleri, bir arada olmanın, yeni dönemde moral bulmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

 Bahçeşehir Koleji Çanakkale kampüsü Kampüs Müdürü Ebru Doğan öncülüğünde, ikinci döneme tüm öğretmen ve yöneticilerinin de katıldığı kahvaltı ile güçlü bir giriş yaptı. Kampüs Müdürü Doğan, “Kurulduğu 1994 yılından bu yana Türkiye’ye öncülük eden eğitim modellerinin uygulandığı Bahçeşehir Koleji’nde Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Çift Dilli Eğitim, Kodlama ve Robotik, Together, Sosyal Takip Programı (STP) ve Türkiye’de ilk STEM eğitimini uygulayarak eğitimdeki yenilikçilik vizyonumuzu sürdürüyoruz” dedi. 

 
“Bahçeşehir, eğitime gönül verenlerin okuludur” 
Öğretmen ve yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda güçlü kadrosuyla Çanakkale’de eğitim alanında zirvede olduklarını bir kez daha ifade eden Kampüs Müdürü Doğan, “Geleceğimiz olan öğrencilerimiz, bu eğitim yolculuğunda ‘kaliteli bir yaşama’; yaratıcı, çözümleyici, bireysel yetenekleri geliştirici eğitim ve öğretim sürecinde sizlerin desteğiyle hazırlanıyorlar. ‘Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır’ inancı ile ülkemizin her köşesinde ve her bölgesindeki kampüslerimizde olduğu gibi siz değerli öğretmenlerimiz ile çalışmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Kampüs Müdürü Ebru Doğan, “Bahçeşehir Koleji eğitimi önemseyenlerin, eğitime gönül verenlerin okuludur. Başarıyı ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle” diyerek sözlerini tamamladı.
(Yusuf Sonkurt)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER