Başkan Gökhan'dan 'Çevre' taahhütnamesi imzası

15.03.2019         

Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Çanakkale Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki gün Şehir Kulübü Derneği ve TEMA'yı ziyaret eden Başkan Gökhan ile 'Doğa Dostu Belediye Başkan Adayı? taahhütnamesi imzalandı. Başkan Gökhan dün, çarşı esnafını ziyaret ederek, projelerinin yer aldığı kitapçığı dağıttı.

 Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Çanakkale Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, yerel seçimlere kısa bir zaman kala çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gün boyunca ziyaretlerini sürdüren Başkan Gökhan, önceki gün Şehir Kulübü Derneği ve TEMA’yı ziyaret ederken, dünde çarşı esnafını gezdi.  Ziyaretinde Şehir Kulübü Derneği üyeleriyle sohbet eden Gökhan; “Şehir Kulübü, denildiği zaman çeşitli yapılardaki insanların oluşturduğu, babalarımızın, dedelerimizin kurduğu bu kulübü anımsarız. Bizim çocukluğumuzdaki Şehir Kulübü’nden bugüne devam etmiş olması çok önemli. Devam ettirilmesi iyi de oluyor. Şehir Kulübü’nün her zaman yer sorunu olmuş ama bu mekana yine de sığılmıştır. Sosyal Tesisi’miz yapılırken yine Şehir Kulübü için de işlevsel bir mekan haline gelecektir” dedi.

 
“Çevre çalışmalarımıza devam ediyoruz”
Gökhan, TEMA ziyaretinde ise ‘Doğa Dostu Belediye Başkan Adayı’ taahhütnamesi imzalandı. Gökhan, burada yaptığı konuşmada; “ÇED değerlendirmeleri ile mücadele ediyoruz. Özellikle su ve hava konusunda dikkatli olmamız lazım. Çanakkale’de bütün su kaynağı, tarihte aktarıldığı gibi Bin Pınarlı İda’dır. DSİ’nin haritasında bulunduğu gibi kılcal damar gibi kaynaklar Atikhisar’ı oluşturuyor. Her bir kaynağın kirlenmesi risk. Çalışmalarımıza devam ediyoruz, taahhütnameyi de imzalayalım” dedi. 
Başkan Gökhan, dün ise seçim çalışmaları kapsamında Çarşı esnafını ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Başkan Gökhan, esnafın sorunlarını dinledi. Önümüzdeki dönem projelerini aktaran Başkan Gökhan, esnafa geçmiş dönemde yer alan ve gelecek dönemde yapmayı planladığı projelerinin yer aldığı kitapçığı sundu.
(Eren Aşnaz)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER