Başkan Gökhan, konuklarını ağırlamaya devam ediyor...

17.05.2017         

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü heyeti ile TCG Fatih Gemisi Komutanı Dz. Yb. Levent Barbak ve Başçarkçı Dz. Yzb. Derviş Bahadır Oktay'ı makamında ağırladı.

 

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler ve İşletmeler Şube Müdürü Dr. Firuz Erdil ve öğrencileri ağırlayan Başkan Gökhan, Gençlik Haftası etkinlikleri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı. Ziyaret karşılıklı sohbetle son buldu. Başkan Gökhan aynı gün TCG Fatih Gemisi Komutanı Dz. Yb. Levent Barbak ve Başçarkçı Dz. Yzb. Derviş Bahadır Oktay’ı da ağırladı. Çalışmalar ve güncel konulara ilişkin sohbetin gerçekleştiği ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

 
Kardeş Kent Osnabrück`ten konuk stajyerler geldi...
Çanakkale Belediyesi ve Almanya’da bulunan Kardeş Kenti Osnabrück arasında gerçekleştirilen Staj Programı kapsamında, 6 stajyer kentimizde staj yapmaya başladı.8 – 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında devam edecek program kapsamında Çanakkale Belediyesi Atam Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evinde staj yapan Osnabrücklü gençler, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özlem Eryiğit, Çanakkale Belediyesi Atam Kreş ve Gündüz Bakımevi Eğitim Koordinatörü Tuğba Şahin ile Kardeş Kent Elçisi Esra Sakınmaz’ın da katıldığı ziyarette gençler, eğitim ve staj programları hakkında Başkan Gökhan’a bilgiler verdi. Staj süreleri boyunca hem kültürel ilişkiler kuracak hem de kent hakkında bilgi sahibi olacak gençlere ziyaret sonunda çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Gökhan, staj programı için de başarı dileklerinde bulundu. 
(Şenol Güven) 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER