Bekçi saati

23.05.2016         

Türkiye ve Dünya çapında epey sevilen, güvenlik personellerini kontrol etme konusunda bir numara olan Bekçi saati ürünleri, artık sizlere www.perkotek.com güvencesi ile çok cüzi rakamlara sunuyor. Bilindiği gibi canımızı ve malımızı emanet ettiğimiz güvenlik personelleri kimi zaman görev başında istenilen görevleri yerine getirmemekte! Bu yüzden de 24 saat boyunca onları kontrol altında tutabileceğiniz, temel olarak fikir edinebileceğiniz bir ürünle beraber koruma mekanizmasını da çok daha üst sıralara çekmek mümkündür! Bu hususta ise sorun yaşamadan siz de pek çok ayrıntıyı gözden geçirebilir ve tüm personellerinizi tek bir sistem altında kontrol edebilirsiniz.

 

 

Kablo bağlantısı gerektirmeden çalışır!

 

Gezmesini zorunlu gördüğünüz alanlara herhangi bir kablo bağlantısı olmadan çalışan Bekçi saati ürünleri, var olan kalem ürünü ile beraber bu noktalara işaretlemeler yapar ve böylelikle mesai saati içinde vardiyalarında istenilen noktaları gezdiğini kanıtlar. Ortalama 8000 kaydı hafızasında tutan ve ileri aşamalarda bilgiler almanıza aracı olan bu sistem türü, böylelikle 24 saat boyunca güvenlik personellerini kontrol etme alanında %100’e kadar verimlilik sunar. Her anlamda öncü tavrını elden bırakmayan bu hizmet ile beraber siz de dilediğiniz gibi kontrol aşamalarını tamamlama şansları bulun.

 

Zira her konuda öncülüğünü elden bırakmayan bir yapı ile çalışan bu sistem türüyle beraber artık ileri derecede teknolojiyi kullanabilme şansları söz konusu oluyor. Zira her konuda sizlere “müşteri odaklı” hizmetler sunan Perkotek, var olan Bekçi saati ürünlerini de alternatif seçeneklerle sunarak, dilediğiniz ürünü satın alma şanslarını da vermektedir. O halde hemen sitemize girişinizi yapın, siz de site üzerinden ürünleri inceleyerek bütçenize uygun fiyatlardan temin etme şansları yakalayın. Geçmişten, günümüze kadar öncü tavrını elden bırakmayan Perkotek ile artık pek çok güvenlik ekipmanını en cüzi rakamlara satın almak fazlaca mümkün oluyor. Bu da kesin çözüm olarak tüm güvenlik personellerini kontrol etme olanaklarını da sizlere bir tıkla sunma noktasında önemli bir hizmet türü olarak ifade edilmektedir.

 

Yorumlar

Avatar Seçiniz
 
Adınızı giriniz
Yorumunuz
(max 500 harf)

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum
 

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
Tüm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun