Biga 14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 9-11 Ekim'de

17.09.2020         

Biga'da bu yıl 14'üncüsü gerçekleştirilecek olan ve Marmara Bölgesinin en büyük gıda fuarı olan Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı bu yıl kovid-19 tedbirlerinin de üst düzeyde olduğu alanda 9-11 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.

Marmara Bölgesinin en büyük Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Biga Fuarı, bu yıl 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Koronavirüs (Kovid-19) kapsamında tüm tedbirlerin alındığı fuar 9-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Kapalı Pazar Yeri`nde düzenlenecek.

Biga 14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Biga Belediyesi, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ziraat Odası ve Biga Ticaret Borsası işbirliğiyle düzenleniyor.  Fuar ile ilgili Biga Ticaret ve Sanayi Odası`nda tanıtım toplantısı düzenlendi. Fuar ile ilgili bilgi verilen toplantıda, fuarın 9-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Biga Belediyesi`ne ait 22 bin metrekarelik Kapalı Pazar Yeri`nde düzenleneceği, 9 Ekim Cuma günü saat 14.30`da açılış gerçekleştirileceği belirtildi.  Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, fuarın Kovid-19 tedbirleri kapsamında düzenleneceğini ifade etti. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, fuar hazırlıklarına başladıklarını Biga Belediyesi olarak fuar boyunca temizlik ve hijyen ile ilgili süreci yöneteceklerini söyledi. Toplantıya, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci, Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Fuar Komite Başkanı Cüneyt Oflaz, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol, Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, fuar şirketi temsilcisi ve basın mensupları katıldı.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER