Biga Çocuk Olimpiyatları...

21.04.2017         

Biga'da tüm yaş gruplarına kültürel zenginlik katıp, mutluluk veren dev organizasyon start aldı. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Biga Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Biga Çocuk Olimpiyatları başladı

 Etkinliğin açılışına Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Emniyet Müdürü Onur Çalışkan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

Şehir Parkında düzenlenen ve üç gün sürecek etkinliğin açılışı Kaymakam Gökhan Görgülüarslan ve Belediye Başkanı İsmail Işık’ın Olimpiyat Meşalesi‘ni yakması ile gerçekleşti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörü Kemal Yasin Yılmaz olimpiyatlarda 1. sınıftan 8 nci sınıfa kadar öğrencilerin etkinlikte yer aldığını belirtti. Yılmaz, “Geleneksel çocuk oyunlarından mendil kapmaca, voleybol, karate, masa tenisi, basketbol, futbol müsabakaları yapılacak. Müsabakalar sonunda öğrencilerimize çeşitli ödüller verilecek. Öğrencilerimizin eğlenmesini amaçladığımız olimpiyatlar kazananı olmayan bir olimpiyattır” diye konuştu.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER