Bigaspor'un rakipleri belli oldu

07.10.2021         

2021-2022 Sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Kurada Balıkesir ve Yalova takımları ile eşleşen temsilcimiz Bigaspor grup liderliği için en büyük favorilerden birisi olarak dikkat çekiyor.

261 takımın katılımı ile her bölgede 3`er grup olmak üzere 9 ayrı bölgede 27 grupta oynanacak olan 2021-2022 sezonunda, Çanakkale ili temsil edecek olan Mavi Beyazlı temsilcimiz Bigaspor, Balıkesir ve Yalova ilinin temsilcileri ile karşı karşıya gelecek. Çift devreli lig usulüne göre oynanacak alan yeni sezonda grup birincisi olan takımlar kendi bölgelerinin grup birincileri tarafsız bir sahada tek devreli lig usulüne göre oynayacakları final grubunun ardından profesyonel lige merhaba diyecekler. 2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde başlayacak.

İşte Bigaspor`un rakipleri 
Ayvalıkgücü Bld. Spor
Bigadiç Bld. Spor
Gönen Bld. Spor
Burhaniye Bld. Spor
Bandırma Etispor
Yalovaspor
Yalova Kadıköyspor
Altınova Bld. Spor
Bozcaadaspor
Özkan "birlikte başaracağız"
Kura sonrası bir değerlendirmede bulunan Bigaspor Başkanı Serkan Özkan, ilk hedefimiz grubumuzu lider bitirmek ve final grubuna kalmak" dedi. Özkan, "8. Bölge 2. Grupta mücadele edeceğiz. İlk hedefimiz grubumuzu lider bitirmek ve final grubuna kalmak. Karakterli, inanmış bir oyuncu grubuna sahibiz. Teknik heyetimize güveniyoruz. Bigaspor sevdalıları ve taraftar grubumuz Afacanlar ile birlikte kenetlenerek yıllardır hayalini kurduğumuz 3. Lige bu yıl inşallah çıkacağız. Bunu birlikte başaracağız" ifadelerini kullanarak birliktelik vurgusu yaptı.
(Onsekizeylül Gazetesi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER