CHP'li Başkanlar yeni ilçe binasını açtı

02.11.2021         

CHP Yenice İlçe Başkanlığı yeni binası düzenlenen törenle açıldı. Açılışa, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'da katılım gösterirken, Başkan Gökhan aynı zamanda Yenice'de gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili paylaşımda bulundu.

CHP Yenice İlçe Başkanlığı yeni binası düzenlenen törenle açıldı. Açılışa, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile CHP`li ilçe ve belde belediye başkanları ile CHP il ve ilçe başkanları katıldı. Kurdele kesiminin ardından Başkan Gökhan, yeni ilçe binasına Atatürk resmi hediye etti. Başkan Gökhan, yapılan açılışla ilgili; "Yenice CHP İlçe Başkanlığı yeni bina açılışını, kalabalık ve coşkulu bir havada gerçekleştirdik. Yeni binaya yeni bir de Atatürk resmi yakışırdı, onu da ilçe başkanımıza hediye ettik. Adaletin, hak ve hukukun aydınlık yolunda ilerleyecek çalışmalarla hayırlı uğurlu olsun" dedi. 
Açılış öncesi ilçede ziyaretlerde bulunan Başkan Gökhan, düzenlediği ziyaretlerle ilgili yaptığı paylaşımlarda; "Bugün Yenice`deyiz. Yolda önce Kirazlı` da altın arayan firmanın hep birlikte verdiğimiz mücadeleyle terk ettiği alanı inceledik. Ardından Yeniceli dostlarla, esnaflarla buluşup sohbet etme fırsatı yakaladık. Yenice` de hizmet veren Akua Tek Su Ürünleri İşleme Tesisini ziyaret ederek, işletme hakkında yetkililerden bilgi aldık" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER