CİM-BOM havlu mu attı?

22.06.2020         

Galatasaray haftayı 51 puanla dördüncü sırada tamamladı. Sarı-Kırmızılı takım bitime 540 dakika kala, Şampiyonluk yarışında büyük yara aldı. Spor yazarları, Galatasaray ile Gaziantep arasında 3-3 biten olaylı maçı yorumladı.

 Ali Ece - Fanatik

Ahmet Çalık belki de atılmak yerine bırakıp gole razı olmalı, takımını bu kadar uzun süre eksik bırakmamalıydı çünkü Galatasaray, 10 kişiyken bile gördüğümüz gibi gol atabilecek ofansif güce sahip ancak bu kadar savunmacı eksiği varken 11 kişi bile doğru defansif organizasyonu yapmakta zorlanıyor. Ligin en iyi yedek kalecisi Okan’ın kurtarışlarına yazık oluyor!

 

Erman Toroğlu - Sabah

Maç bitiyor, işte tecrübeli kaleciyle tecrübesiz kaleci farkı. Muslera bu topu bu kadar fazla vakit geçirmeden, hakemin ve rakibin psikolojisini de tartarak çok güzel şekilde oyuna sokardı. Bütün bunlar yaşanmazdı Galatasaray açısından. Çünkü endirekt vuruştan sonra hakemin verdiği penaltı kararı doğru...

Levent Tüzemen - Fotomaç

Falcao`nun sakatlığından sonra dizi olacak olaylar yaşandı. Antep 3-2`yi buldu. Hakem Alper Ulusoy, verdiği golü VAR`dan uyarı ile iptal etti. Sonra uydurma bir kararla kaleci Okan`a topu elinde fazla tuttun dedi. Bu endirekt atış sonucu Sekidika`nın sebebiyet yerdiği penaltı ile maç 3-3 bitti ve Galatasaray önce Rize`de Yaşar Kemal Uğurlu, sonrada Gaziantep önünde Alper Ulusoy`un kararlarıyla yarış dışı bırakıldı. Tebrikler MHK, tebrikler ey Türk hakemleri..

Şansal Büyüka – Milliyet

Galatasaray aslında iki maç yaptı... Gaziantep ile mücadele ederken kendi içiyle de mücadele etti… Golcüleri atmaya çalıştı, başarılı oldu, savunma adamları yemek için çalıştı, ilginçtir onlar da başarılı oldu… Sonuçta Galatasaray önce Gaziantep’le, sonra Galatasaray’ın hücumcuları, kendi savunmacıları ile berabere kaldı... Kaleci Okan son dakikalarda mutlak tehlikeleri önledi ama uzatmada penaltıya giden pozisyonu da başlatan adam oldu...

Haber Merkezi

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Kupa finali İstanbul'da
27.06.2020    2179
Kirazda tehlike çanları
27.06.2020    1814