ÇTB Bahçeşehir protokolü imzalandı

20.11.2020         

Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Bahçeşehir Koleji arasında Borsa üyeleri ve personelini kapsayan indirim protokolü imzalamak üzere Bahçeşehir Koleji yetkilileri ile bir araya geldi.

Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Bahçeşehir Koleji arasında Borsa üyeleri ve personelini kapsayan indirim protokolü imzalandı. Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen`in ev sahipliği yaptığı ziyarette, Bahçeşehir Koleji Trakya Bölge Koordinatörü Sn. Sevtap Engin, Bahçeşehir Çanakkale Kampüs Müdürü Sn. Ebru Doğan ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Sn. Özge Acar yer aldı. Görüşmede, COVİD-19 sürecinde Ülke ve İl ekonomisi ve sektörlerin durumu hakkında fikir alışverişi yapılarak, eğitim sistemi çalışmalarından bahsedildi. Kısa sohbetin ardından, Çanakkale Ticaret Borsası ve Bahçeşehir Koleji arasında indirim protokolü imzalandı.

Bahçeşehir Koleji Yetkilileri "Nitelikli eğitim her çocuğun hakkıdır." Felsefesiyle 2020-2021 eğitim -öğretim yılı itibari ile Türkiye genelinde 60 ilde 128 kampüs ile eğitim verdiklerini belirterek, imzalanan protokol kapsamında Borsa Üye ve personellerinin Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü`nde yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden eğitim indirimi alacaklarını belirttiler. Çanakkale Ticaret Borsası olarak eğitime her zaman önem verdiklerini vurgulayan Başkan Kaya Üzen Bahçeşehir Koleji gibi Türkiye`nin köklü eğitim kurumlarından birisi ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duymaktayız. Bahçeşehir Çanakkale Koleji ile imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını temenni ediyoruz" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

"Veremeyecek hesabım yok"
30.11.2020    3310
Korona her yerde
28.11.2020    2273
On Numara - Yusuf Eroğlu
26.11.2020    1030