ÇTB başkanı Deniz misafirlerini ağırladı

21.11.2022         

Agonya Fuarcılık Limited Şirketi Sahibi Musa Uzun ve Fuar Koordinatörü Abdullah Solmaz, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz'e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz`, Agonya Fuarcılık Limited Şirketi Sahibi Musa Uzun ve Fuar Koordinatörü Abdullah Solmaz`ı ağırladı. ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu`nun da yer aldığı hayırlı olsun ziyaretinde, Agonya Fuarcılık Yetkilileri Abdullah Deniz ve Yönetimi tebrik edildi. Ziyarete ilişkin bilgi veren Başkan Abdullah Deniz, "Bugün Agonya Fuarcılık Yetkilileri ile bir araya geldik. Kendilerine, yeni dönemimizde bana ve yönetimime ilettikleri güzel temenniler için teşekkürler ediyorum. Agonya Fuarcılığın İlin ekonomisi ve gelişmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği çalışma ve projelerine ilişkin bilgiler aldık. Üretimin satışa dönüşmesi ve ekonominin büyütülmesi noktasında fuarcılık sektörü hayati bir rol üstlenmektedir. İlimiz ekonomisinin geliştirilmesine yönelik 2023 yılında düzenlenmesi planlan 100. Yıl Tarım Fuarı ile ilgili olarak bizler de ilimiz ve üyelerimiz adına verimli bir fuar olması için elimizden gelen desteği vereceğimizi kendilerine ilettik. İnşallah el birliğiyle başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum." dedi.
 
"Talep ve önerilerini dinledim"
Ticaret Borsası üyelerinden Zakir Tanrıkulu, ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Deniz`i ziyaret etti. Ziyarete ilişkin bilgi veren Başkan Deniz, "Seçimlerimizin ardından ziyaretleri kabul etmekteyiz. Bugün de sektör kurulu üyemiz Zakir Bey ile bir araya geldik. Kendisine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ziyarette ayrıca Zakir Bey ile sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, talep ve önerilerini dinledim. Yeni dönemimizde tüm sektörlerimizle güzel işler gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum" dedi.
(Atilla Akın)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Promosyon sorunu çözülüyor
23.11.2022    762