ÇTB üye ve paydaş ziyaretlerine devam ediyor

14.01.2022         

Üye memnuniyeti odaklı yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri, üye ve paydaş ziyaretlerine devam etti. Ziyarette, üyelerin yeni yılı kutlanırken, 2021 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu

Üye memnuniyeti odaklı yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri, üye ve paydaş ziyaretlerine devam etti. Ziyarette, Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Genel Sekreter Sevcan Elver Merkezde yer alan üyeleri yer aldı. Meclis Başkanı Abdullah Deniz ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada; "Bizler Ticaret Borsası Yöneticileri olarak üyelerimizi dinleyerek, istişareler ederek, ortak akılla hedeflerimizi oluşturmak için çalışmalarımıza devam etmeyiz. Bu kapsamda Merkezdeki üyelerimizi Yönetim Kurulu Başkan yardımcımız Gökhan Bey ve Genel Sekreterimiz ile ziyaret ederek, bir araya geldik. Üyelerimizin hem yeni yıllarını kutladık hem de 2021 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunduk" dedi. 
Üyelerin talep ve istekleri ile sorunlarının çözümü noktasında Ticaret Borsası olarak elden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Başkan Deniz, ÇTB çalışmaları, projeleri ve bölgedeki mevcut gelişmeler hakkında üyelere bilgiler verdi. Üye ile iletişimin sürekli ve sağlıklı kılmak adına çalışmalar yürüten Çanakkale Ticaret Borsası heyetinin yaptığı ziyaretler son derece olumlu bulundu.
ÇTB tarafından ziyaretlerle ilgili açıklamada; "Ticaret Borsası Heyeti, üye ziyaretlerinin yanı sıra, kurumsal paydaş olan Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Fahrettin Ersoy ve Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya`yı da ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdiler. Çanakkale`nin öncelikli sektörleri arasında yer alan tarım ve tarıma dayalı sanayinin ele alındığı ziyaretler kapsamında kurumlar arası gerçekleştirilebilecek işbirliği çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Kurumlarca yürütülen faaliyetler hakkında karşılıklı bilgilendirme ve görüş alışverişi yapıldı" denildi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER