Çanakkale'ye neler oluyor?

13.10.2020         

Geçtiğimiz Çanakkale'de yaşanan vahşetlere bir yenisi daha eklendi. 2 çocuğunun gözleri önünde öldürülen baba toprağa verildi, yaşanan olay Çanakkale'de endişe yarattı. Çocuklarını çorba içmeye götüren Hakan Metin, 18 yaşındaki zanlı tarafından 11 bıçak darbesi ile bıçaklanarak öldürüldü. Zanlının uyuşturucu madde kullandığını belirtilirken, artan vakalar Çanakkale'ye neler oluyor? sorularını akla getirdi.

Geçtiğimiz günlerde, 2 çocuğu ile birlikte Alman Sokağı`ndaki bir çorbacıda çorba içmeye giden baba Hakan Metin çorbacıdan çıkarken, bir gurupla basit bir sebepten dolayı yaşanan tartışma sırasında grup içinden 18 yaşında ki E.B. tarafından 11 bıçak darbesi ile ağır yaraladı. Saldırgan genç, lüks bir araç ile olay yerinden kaçarken kan kaybeden Metin, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Cinayet sonrası kaçan 18 yaşında ki katil ise polis tarafından yakalanarak çıkartıldığı adli makamlarca tutuklandı. 

2 çocuk babası Metin, dün gözyaşları içerisinde Barbaros Hayrettin Paşa Camii`nde kılınan cenaze namazı ile toprağa verildi. Tutuklanan 18 yaşındaki E.B`nin uyuşturucu madde kullandığı belirtilirken son zamanlarda artan cinayet vakaları akla Çanakkale`de ne oluyor sorusunu getirdi. Artan vakalardan dolayı vatandaşlar tedirginliklerini dile getirirken, vakaların artık son olmasını ifade ettiler.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER