Çanakkale Konut Günleri başlıyor..

27.06.2018         

Çanakkale?de Konut Günleri Etkinliği başlıyor. Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından, kentin estetik ve değerini ön plana çıkaran başarılı firmaların katılacağı etkinliğin ilki 28 Haziran?da ikincisi ise 8 Temmuz'da İskele Meydanı'nda yapılacak. Ayrıca 7-16 Eylülü tarihleri arasında Burada AVM 17'de fuar gerçekleşecek.

 

 

Çanakkale, Müteahhitler Birliği Derneği tarafından düzenlenecek Konut Günleri Etkinliğine hazırlanıyor. 28 Haziran ve 8 Temmuz’da İskele Meydanı’nda iki defa düzenlenecek etkinlik, 7-16 Eylül tarihleri arasında Burda 17 AVM’de yapılacak fuarla devam edecek. Çanakkale estetiğini ön plana çıkaran başarılı firmaların katılımı ile gerçekleşecek etkinlikte, konut alıcılarına her 50 Bin TL’de kura numarası verilecek.  Yapılacak olan çekilişle şanslı konut alıcısı Citroen marka otomobilin sahibi olacak. Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Salih Yıldız; “Konut Günleri Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından yapılan bir aktivite. Bu ayın 28’inde Perşembe akşamı saat 18:00’da Çanakkale’deki hemen hemen bütün protokolün katılacağı bu çerçevede Müteahhitler Birliği’ndeki üyelerin seçkin firmaların katılacağı bir konut günleri olacak. Bu çerçevede bu durumu daha cazip hale getirmek ve ses getirmesi için Citroen marka bir otomobil çekilişi yapılacak. Her 50 Bin TL’ye karşılık alıcılara birer kura numarası vereceğiz. Daha sonra AVM 17 Burda’da Eylül’ün 16’sında bitecek olan 10 günlük bir fuarımız olacak. Noter huzurunda yapacağımız çekilişle şanslı konut alıcısına hediyesini teslim edeceğiz. Bu çerçevede bu bölgede en iyi inşaatları yapan, kenti düşünen, kentin siluetini, çevresi ve estetiğini düşünen firmaların katıldığı bir fuar olacak” dedi.

Düzenlenen etkinliğe; “Armada Yıldız İnşaat, BOOS Yapı, Çanakkale Kutlu İnşaat, FS-yılmaz İnşaat, KARPAŞ Karacanlar İnşaat, MİM İnşaat Çanakkale, Çetinkaya İnşaat, Erdemir İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti., Emek İnşaat, Park Onyedi Evleri, Plastform Mimarlık İnşaat, Temizoğulları İnşaat”  katılımcı olarak yer alacaklar. 
(Oya Koyuncu)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER