Çanakkale'nin yeni Kahve Diyarı…

16.07.2017         

Birçok yeni ürün ve yeni hizmet anlayışı ile sektöründe "ilk"lere imza atmayı hedefleyen Kahve Diyarı yönetimi, Çanakkale'de yeni şubesini açtı.

Kahve Diyarı’nın Çanakkale’deki yeni şubesi geçtiğimiz gün gerçekleştirilen törenle açıldı.  Eğitim Fakültesi yanı Cevatpaşa Mahallesi, Tuna Sokak’ta gerçekleştirilen iki katlı şubenin açılışına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, CHP’li üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Üç ortak Serkan Yılmaz, Erkan Çalışkan ve Davut Aydın tarafından işletilecek Kahve Diyarı açılışında konuşan Başkan Gökhan, “Kahve Diyarı çok güzel bir mekan olmuş. Hayırlı işler diliyorum. Çok güzel olmuş, üniversite ve barışın kentinde çok doğru akılcı bir yatırım olmuş” dedi. Başkan İsmail Işık ise; “Burada olmaktan çok mutluyum, arkadaşlarımızın yatırımına başarılar diliyorum. Çanakkale’ye hayırlı olsun, barışın kentine hayırlı olsun” diye konuştu. Kahve Diyarı’nın ortaklarından Erkan Çalışkan, ‘’Kahve Diyarı kurumsal bir şirket olarak açıldı. Açılışımıza katılan tüm dostlarımıza, belediye başkanına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Çanakkale’ye böyle bir mekan kazandırdığımız için bizde gururluyuz. İlgiden memnunuz, iyi tepkiler alıyoruz’ şeklinde konuştu. Açılış kurdelesini kesen davetliler daha sonra şubenin bölümlerini gezdiler ve kafenin ikramlarından tattılar. 


Kahve Diyarı’nda yok yok!
Kahve çeşitleri ile ünlenen Kahve Diyarı şubesinde, soğuk içecekler, yiyecekler ve çeşit çeşit tatlılar bulunuyor. Ayrıca Kahve Diyarı’nda çocuklar ve bebeklere özel büyük bir alan ayrılmış. Kahve Diyarı’nda şuan soğuk kahve çeşitlerinin revaçta olduğu belirtiliyor. Kahve Diyarı ilk müşterilerine ise akşamları güzel bir müzik eşliğinde hoş bir mekan sunmaya hazırlanıyor…
(Şebnem Özer)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER