Ceylan, ekonomik krizden çıkış önerilerini anlattı

02.01.2019         

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, bütçe görüşmelerinin sona ermesinin ardından köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti. Kıraathane ve esnafı gezen Milletvekili Ceylan, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, CHP'nin ekonomik krizden çıkış önerilerini anlattı.

 CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, bütçe görüşmelerinin sona ermesinin ardından Çanakkale’de köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti. Ceylan, Biga’da İlçe Başkanı Atilla Diren, İl Genel Meclisi Adayları Levent İrez, Hakkı Sezen, Gökhan Gür ve ilçe Yöneticileri ile birlikte Kocagür ve Örtülce köylerini ziyaret ederek, kıraathanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Ceylan daha sonra Ayvacık’a geçerek,  sivil toplum kuruluşları, dernekler ve esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ceylan, ziyaretleri sırasında ülke ekonomisi ve tarımının içinde bulunduğu sorunları anlatarak, CHP’nin önerilerini vatandaşlara aktardı. Ceylan, Türkiye’de iklimin, yerel seçimle birlikte göreve gelecek olan CHP’li belediyelerle değişmeye başlayacağını söyledi. Örtülce Köyü’nün ardından beraberindekiler ile Kocagür Köyü’ne geçen CHP’li Ceylan, burada da vatandaşlar ile köy kıraathanesinde bir araya geldi. Köylülerin sorunlarını dinleyen Ceylan, tarımla ilgili çözüm önerilerini, ekonomik krizden çıkışın yollarını ve yerel seçimlerin önemini anlattı. 

CHP’li Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, ikinci gün ziyaretlerine ise partisinin Ayvacık İlçe Örgütünden başladı. Burada partililer ile bir araya gelen Ceylan, yerel seçim stratejileri ile ilgili bilgi verdi. Ardından Ayvacık İlçe Başkanı Mehmet Seren, Belediye Başkan Adayı Mesut Bayram, İl Genel Meclisi Adayı Şerafettin Alkan, İlçe yöneticileri ve İlçe Kadın Kolu yöneticileriyle birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunan Ceylan, esnafın içinde bulunduğu sorunları ilk ağızdan dinledi. Esnaf ziyaretleri sonrası sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Ceylan, beraberindekiler ile birlikte sırasıyla, Ziraat Odası, Muhtarlar Derneği, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve pazaryeri esnafını ziyaret ederek yerel seçimler için desteklerini istedi.
(Zeynel Yöner)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER