Coşku doruktaydı

11.09.2019         

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele verecek Osman Ataol başkanlığındaki Bozcaadaspor'un sezon açılış töreni görkemli geçti. Adeta 'Futbol Bayramı' yaşandı.

 Bozcaadaspor’un BAL’da ter dökeceği 2019-2020 sezonu öncesi Ada’da sezon açılışı yapıldı. Futbolcular, teknik ekip ve taraftarlar çınar altından stata kadar marşlar eşliğinde yürüdüler. Ardından Kulüp Başkanı Osman Ataol ve Antrenör İbrahim Zeki Kutver yeni sezon öncesi temennilerini dile getirdi. Geçmişte Bozcaada Gençlikspor ve Bozcaadaspor formasını giyen genç-yaşlı Adalılar da Ustalar Maçı’nda bir araya geldi. Ardından yeni sezonda A takımında forma giyecek futbolcular tanıtıldı. Ayvalıkgücü Belediyespor ile hazırlık müsabakası oynandı. Özel maçı konuk ekip 3-1 kazandı. Açılışta, Bozcaadaspor Kulüp Başkanı Osman Ataol bir konuşma gerçekleştirdi. Ataol, dernekleşme sürecinden federe oldukları döneme kadar olan sürecin akışını ifade etti. Bozcaadaspor’a emeği geçen herkese, resmi kurumlara ve formasını terleten futbolculara teşekkür etti. Hayırlı sezonlar diledi.

 
“Bu statta Türkiye Kupası oynayacağız”
Törende konuşan Antrenör İbrahim Zeki Kutver, daha önce dile getirdiği Türkiye Kupası’nda oynama hedefini yineleyerek, şunları söyledi. “Geçen yıl 18 Mart Stadı’nda Play-Out oynayıp, Bölgesel Amatör Lig’e çıkacağız dedik. Şimdi de diyoruz ki, bu statta Ziraat Türkiye Kupası maçına çıkacağız. Çıkacağız, mücadele edeceğiz. Geçen sene taraftarımız bizi çok destekledi, inşallah bu sene de bunu arkamızda hissedeceğiz. Bozcaadaspor olarak sizlerin gururu olmaya devam edeceğiz.”
Yusuf Sonkurt
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER