DEVA Partisi ziyaretlerini sürdürüyor

19.07.2020         

Geçtiğimiz haftalarda il yönetimini belirleyen DEVA Partisi ziyaretlerine devam ediyor. DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)'ya ziyaret gerçekleştirdi.

 Geçtiğimiz günlerde Ali Babacan`ın önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi`nin Çanakkale Kurucu İl Başkanı olarak atanan Berkan Karaca ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Karaca, kentteki basın kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerin ardından Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası`nı ziyaret etti. Başkan Karaca`yı Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu ve yönetim kurulu üyesi Volkan Temiz karşıladı. Karaca`ya, kurucu üyeler İsmail Acar, Kerem Özer ve Funda Kırtay Tütüncüler eşlik etti. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarete ilişkin açıklama yapan Karaca, Başkan Selçuk`a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek; "Çanakkale’de sanayicimizin, esnafımızın her zaman yanında olan, destekleyen değerli başkanımız Sayın Selçuk Semizoğlu’na ve kıymetli yönetim kurulu üyelerine ziyaret gerçekleştirdik. Kendilerine partimiz ve teşkilatlanma çalışmalarımız hakkında bildiler verdik. Çok verimli bir ziyaret oldu. Başkanımızın artık gençlerin siyasette söz sahibi olması gerektiği yönündeki açıklamaları da motivasyonumuzu arttırmaktadır. Kendilerine çok teşekkür ederim" dedi.

 

"Genç ekibe çıktıkları yolda başarılar diliyorum"

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Karaca ve ekibine başarılar dileyerek;  “Demokrasimizin olmazsa olmaz çok sesliliktir. Siyaset üzeri bir Kamu Kurumuyuz. İş dünyasının, tacirimizin tüccarımızın önünü açan, bürokrasiye değil icraata inanan, bölgemizin kalkınması için taş üzerine taş koyan herkesin yanındayız. Tek bir ortak paydamız var o da Türkiye Cumhuriyeti’dir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde aynı bayrak altında siyaset yapan partilere eşit mesafedeyiz. Rekabet ortamı ticarette olduğu gibi siyasette de kaliteyi getirir. Farklı düşünceler tabii ki olacaktır, böylelikle farklı stratejiler gelişir, daha iyisi olmak için çalışılır. Önemli olan rekabet halindeyken bile söz konusu Vatan ve Millet olduğunda her zaman siyaseti bir kenara bırakıp uzlaşabilmektir. Gençlerin siyasete katılmalarını da ayrıca önemsiyor ve istiyoruz. Bazı siyasi yapıların gençler üzerinde baskı kuran, önlerini kesen yaklaşımlarını tasvip etmiyoruz. Genç ekibe çıktıkları yolda başarılar diliyorum” dedi.

(Haber Merkezi)

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER