DOĞTAŞ, sürpriz anlaşmalara hazırlanıyor

27.03.2018         

Çanakkale'nin dünyaya açılan markası DOĞTAŞ, Çin'in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı'nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 Dünyanın birçok noktasında yer alan mağazalarıyla birlikte 32 ülkeye aktif ihracat yapan ve yurtdışında Türk mobilyasını başarıyla temsil eden Doğtaş, Çin`in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. DOĞTAŞ tarafından fuarda, yer alan standında yeni koleksiyonlarını sergileyen ve 27 farklı ülkeden sektör firmalarının taleplerini değerlendirmek üzere 100’ün üzerinde görüşme gerçekleştirildi.  Yönetim Kurulu tarafında yapılan açıklamalarda Doğtaş’ın önümüzdeki günlerde ses getirecek sürpriz anlaşmalara hazırlandığı belirtildi. 

 
“2018’i ihracat yılı ilan ettik”
DOĞTŞ CEO’su Ersin Serbes, katıldıkları uluslararası sektörde en önemli ilk üç fuardan biri olan Çin Fuarı ile ilgili olarak; “2018’i ihracat yılı ilan ettik. Fuar boyunca, Doğtaş standımızda yer alan koleksiyonlarımızı, yurtdışındaki yaygınlığımızı ve yatırımlarımızı, uluslararası pazarlara tanıtmanın mutluluğunu yaşadık. Çin Fuarı’nda yaptığımız görüşmeler ihracat hedeflerimize yaklaşmamızı sağlayacak. Uluslararası fuarlara katılarak Türk mobilyasını dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki ay dünyanın en çok takip edilen mobilya fuarı olan Isaloni’de yine standımızla yer alacağız. Mevcut pazarlarda güçlenip, yeni pazarlara da açılarak, dünyada yayılmaya ve Doğtaş markamızı uluslararası arenada daha fazla duyurmaya devam edeceğiz” dedi
 (Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER