Demek ki ülkemizde, baştan aşağı herkes teröre bulaşmış!!!

30.12.2021          Değerli Okurlarım;

2002’den sonra kurulan terör örgütleri nereden nasıl türedi?

Bir bakalım… Bir gün bir baktım Atabeyler Terör Örgütü çıkıverdi ortaya. İçinde atılmış ve muvazzaf askerler var. Plan sanki tutmuştu. Satılık bir taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu, bir valiz evrakla çıktı ortaya ve Ergenekon, Balyoz gibi hadiseleri başlattı, o dönemki kuvvet komutanları ve subayları, ardından da Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kumpasla Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, çete kurmak, yönetmek suçundan ceza evine konuldu ve uzun bir zaman kuvvet komutanları ile yattılar. Derken bu subayları ve kuvvet komutanlarını 30 Ağustos’ta kim seçti? Bu kadar terör örgütü kurmak ve yönetmekten yargılanan Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları’na onayı kim verdi? Bunlar kaç imza ile atandı? Bu atamayı onaylayanlar da suçlu değil miydi? Arkasından 15 Temmuz’u yaşadık hep beraber.  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olarak görevde iken yaşanan o kara geceyi hep beraber yaşadık. Genelkurmay başkanına kumpas kuran FETÖ terör örgütü, bu defa paralel bir devlet kurmuş, yetinmemiş 15 Temmuz gecesi iktidara tam darbeyi vurmak için bir darbe gerçekleştirdi. Vatansever subaylarımız tutuklanır iken sessiz kalan iktidar, bu defa iktidara el koymaya kalkınca FETÖ terör örgütü bizi kandırdılar dendi.

Şimdi de belediyelere terör çamuru atılmaya başlandı. Yahu Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları’nı siz seçtiniz, atamalarını siz onayladınız. O zaman Ekrem İmamoğlu ne kadar suçlu ise başbakan, cumhurbaşkanı ve savunma bakanı da o kadar suçlu!!!

 Neden mi?  İyice araştırmadan binlerce kişiyi Ergenekon’dan yargılatıp hapse attınız mı? Attınız. Yargılandılar ve hepsi beraat  etti. 15 Temmuz subayları ve generallerini siz seçtiniz. İkinci defa suç işlediniz mi? Bal gibi işlediniz.  Araştırmadan veya mecbur kaldınız. Paralel yargı, paralel polis, paralel askerin bir başbakanları ve cumhurbaşkanları yoktu. Onu da 15 Temmuz’da yapacaklardı, yapamadılar. Suç kimde?

Şimdi gelelim İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne…                                                         

Başındaki Ekrem İmamoğlu… Yine araştırmadan soruşturmadan hataya imza atmak üzereler. Sayın yöneticilerimiz, bu büyük bir hata. Bir sürü suçla itham edilen kişilerin gazına gelip, ülkemizi daha fazla itibarsızlaştırmayın. Bu kişilerin hata yaptırmasına izin vermeyin. Cumhurbaşkanı en tepedeki komutandır. El koyun bu konuya. Etraftaki kumpasçılardan kurtulun ve ülkeyi kurtarın.

Bu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iki dudağı arasındadır.  Buradan İç İşleri Bakanı’na gelelim. Bir liste açıkladı. İBB’de terör bağlantılı listeyi Twitter’dan yayınladı. Bu suçtur. Derhal el çektirmeli ve gerçekten İBB’de terör örgütü üyesi varsa kaçmıştır çoktan. Neden tutuklamadınız? Kaçmaları için zaman mı verdiniz? Bu resmen suçtur. Bundan aklanamazsınız.

Cumhurbaşkanı bu konuya el koymalı. İç İşleri Bakanı’nı ve onu yanıltan İBB Meclis Üyesi Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’yu görevlerinden almalı. Allah aşkına konuşulana bakın. Koridorlarda konuşuluyormuş. Yuh be Tevfik Göksu! Bir de inançlı bir adamsın. Yazık bu ülkemize, ki bu tuhaf işlere tenezzül ediliyor. Başakşehir ve Esenler arasındaki araziye göz koyduğunu bilmeyen yok.

Ben burada Ekrem İmamoğlu’nu falan savunmuyorum. Partizan da değilim. Ben ülkemde huzur istiyorum. Eğitim yerlerde ve  üniversitelerde gergin gençler birbirlerine düşman gibi bakıyor. Benim 5 çocuğum, iki torunum var. Yarın ne olacak bilemiyorum.

Yani şunu söylemek istiyorum. Bu söylemlerden vazgeçin. Sesini çıkarana terör örgütü üyesi hoş bir jargon değil. Avrupa’ya seyahatlerimizde hepimize terör örgütü üyesi gibi bakıyorlar. Ben aynı zamanda iş adamıyım. Almanya’ya her girişimde, Alman polisinin tuhaf soruları ile karşılaşıyorum. Bunun sebebi ülkemizdeki bu terör örgütü iftiralarıdır. Buralara eğilse yöneticilerimiz, adaleti ve kolluk kuvvetlerinin eksik yerlerini tamir eder isek hep beraber mutlu oluruz…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bağlı kuruluşları ve şirketlerinde iş başı yaptıran personelden; 455’inin PKK/KCK, 80’inin DHKPC, 20’sinin MLKP, 2’sinin MKP, ayrıca bazılarının FETÖ ve diğer terör örgütleriyle irtibatlı olduğu yönünde ihbar, şikayet ve elde edilen tespitler üzerine, konunun tüm yönleriyle soruşturulması için İç İşleri Bakanlığı özel teftiş başlatmış. Teftiş yapacağınıza tutuklasanıza! Sadece siyasi malzeme kullanabilmek için terör örgütü üyelerinin elini kolunu sallayarak gezmelerine göz yumuyorsunuz! Eğer bu bilgiler yanlış ise derhal İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa etmesi lazım.


1279

Yazarın daha önceki yazıları

Yazarın Arşivine ulaşmak için tıklayınız.
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER