Dünya diktatörlerden kurtulmalı!!!

02.03.2022          Değerli Okurlarım;

Kaç gündür Rusların işgalini izliyorum.

Vuracağını da köşemden belki ilk ben net olarak söyledim. Bu övünülecek bir şey değil fakat tahminlerimizi ve bildiklerimizi söylemeliyiz. Şimdi Vladimir Putin’e bakıyorum da bir insan bu kadar mı vicdansız, kitapsız, sadist olabilir? Bu eli kanlı katil, Suriye’de kan döktü ve tonajlı bombalarla insanları katletti. Emirleri bizzat verdi. Libya’da hem silah verdi, hem de Wagner adında kiralık katil gönderdi. Ahlakları yok. İnsafları yok. Sadece hedef var bunlar için. Ben önce Rus halkına soruyorum; Bu Putin denen katil Kremlin’e yakışıyor mu? Siz Rus halkına yakışıyor mu? Siz Rus halkı olarak, bunu dünyanın başına bela ettiniz. Pisliğinizi temizleyin. Neyi bekliyorsunuz? Hepinizi ölüme götürecek sadist bir adam. Buna rağmen hala size liderlik yapıyor. Dünyadaki tüm sadist ve diktatörleri indirin. Hey dünya halkları! Hepimiz kardeşiz.

194 tane adam kaderimize karar veriyor. Bunlar uzaydan gelmedi. Bunları biz seçtik. Birleşir isek, bu sadist ve diktatörlerden kaç tane varsa indirelim. O koltuklar babanızın koltuğu değil. Bu koltuklar benim meselem değil diyemezsiniz. Ekonomik olarak bile ilgilendiriyor hepimizi. Tüm dünyayı tehdit ediyorlar. Siz kimsiniz ruhsuz herifler! Bu kin nedir? Çocukluğunuzda başınıza ne geldi?

Bundan hepimiz sorumluyuz. Şimdi iş, güç özelikle tekstil bitti. Kapatalım hava sahamızı, halk kendi indirsin bu sadisti ve etrafındaki vampirleri. Yıllarca Çeçenlere zulüm yaptılar. Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov bile Putin ile beraber hareket ediyor ve dış operasyonlarda kullanılıyorlar. Olacak iş değil. Sözün bittiği yer bu olmalı. Bence dünya yeni bir kararla nükleer silahların hepsini imha etmeli. Zaten uzaktan uzağa fırlattıkları füzeler var ellerinde. Yetmiyor mu? İlla kitle imha silahı mı olacak elinizde? Bu kabul edilemez bir şey. Korkunuz mu var? Anlaşın aranızda ve 40 milyondan büyük ülke bırakmayın dünya üzerinde. Çin’i 50 ülke, Hindistan’ı 50 ülke, ABD’yi 8 ülke, Rusya’yı 20 ülkeye bölün. O kadar toprak boşu boşuna yatıyor. Kitle imha silahları kalkarsa dünyadan, bu kabadayı ülkeler kuyruklarını kıstıracak. Bacaklarının arasına dünyayı bitirdiler.

Dünyayı bitirdiler beyefendiler, uzaya turist götürüyor. Bu kafa mı yani? Önce dünyamızı bu hastalıklı kafalardan kurtaralım. Ya adamların altına limuzinleri, mercedesleri, özel uçakları vermişiz ve adamlar nereden geldiklerini unutmuş. Sanki hep orada doğmuş, yaşıyorlar. Bakın beyler! Ben komünizme de, faşizme de karşıyım. Adam çalışmış, mücadele etmiş. Çalmamış, çırpmamış ve zengin olmuş. Helal olsun… Her insan mücadele eder ise mutlaka iyi yaşar, rahat yaşar. Tabiki devlete çok iş düşüyor. Eşit haklar olmalı. Sınavla yarıştır, al adamı. Statüsü memur, işçi gibi olursa kimse diktatörlükle halkı sömüremez ama dünyada bu adamcılık, aracılık olduğu sürece bu hastalıklı kafalar her yüz yıllarda mutlaka bir kaç tane çıkar ortaya.

Böyle elimiz başımızın üstünde dolaşırız Müslüman ülkelerde. Bir de ümmetçilik var tabi. Aman Allah’ım! Resmen koyun gibi oluyor insanlar. Böyle bir dünya başarılı olabilir mi? Saygı yok, hatır yok, korku yok. Oturmuş Putin Kremlin’e, dünyaya ayar veriyor. Etrafında bir sürü kurbanlık koyun var. Etrafına da toplamış, kendi gibi sadist bir ekip kurmuş ve uyaran da yok.

Nasıl olsa onlar da ceplerini dolduruyor.


1359

Yazarın daha önceki yazıları

Yazarın Arşivine ulaşmak için tıklayınız.
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER