En hızlı büyüyen şirket 'Kodak' oldu

14.09.2020         

2016-2018 Dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada Çanakkale Ticaret Borsası Üyesi Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firması ikinci kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer aldı. ÇTB Başkanı Üzen açıklama yaparak şirkete başarılarından dolayı tebrik mesajı iletti.

TOBB öncülüğünde, TEPAV ve TOBB ETÜ işbirliğinde Türkiye`nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen şirketi başarılarından dolayı tebrik etti.  ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen; Türkiye`nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Çanakkale`mizden Borsamız Üyesi Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firmasının yer alması İlimiz için gurur kaynağı olmuştur. Çanakkale`de faaliyet gösteren bu firmamız, hem Ülke ve İlimiz ekonomisine hem de istihdama katkı sağlamıştır. Bu yılda ikinci kez 100 şirket arasında yer alarak Çanakkale`mizi onurlandırdı" dedi.

Borsa Başkanı Üzen, "Aile şirketi olarak çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren Kodak Taşımacılık İnşaat Petrol Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti firması yetkililerini ve çalışanlarını canı gönülden kutluyor, başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda İlimizden daha birçok firmanın bu şekilde başarılarla anılmasını temenni ediyoruz" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Bayramiç'te feci ölüm
18.09.2020    1008