Fadıl Kurt "Sevdanın ligi olmaz"

13.04.2018         

Çanakkale Dardanel'in Sportif Direktörü Fadıl Kurt, kulübüyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kurt yazılı açıklamasında şu konulara değindi;

 “Takım olarak ligde zor günler geçiriyoruz. Matematiksel olarak her şey belli olana kadar mücadeleye devam etmek zorundayız. Önümüzde oynanmamış dört maçımız ve alınacak on iki puan var. Önceliğimiz pazar günü oynayacağımız Düzcespor maçı. Play off mücadelesi veren güçlü bir takıma karşı şansımız az gibi görünse de kazanmaktan başka şansımız yok. Her şey futbolcularımızın sahada ortaya koyacakları performansa bağlı. İnanıyorum ki iyi bir sonuç alarak umutlarımızı yeşerteceklerdir. 

Şimdiden bir şey söylemek için erken ancak, Dardanelspor her şartta yoluna devam edecektir. Kulübün kapanması ve başka bir şirkete devri kesinlikle söz konusu değildir. Aksine önümüzdeki sezon için özellikle alt yapıda ciddi çalışmalar yapılıyor. Tıpkı bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemizin her yerinde görevlendirdiğimiz kişiler, Dardanelspor adına sporcu izliyor ve tarama gerçekleştiriyorlar. Sevdanın ligi olmaz. Dardanelspor misyonuna devam edecek ve yeniden ayağa kalkacaktır.”
(Yusuf Sonkurt)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER