Gelecek Partisi, kurucu il yönetimini açıkladı

22.03.2020         

Gelecek Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Hüseyin Yıldırım, kurucu il yönetim kurulu listesini İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etti.

 Aralık ayında kurulan Gelecek Partisi Mart Ayı ile birlikte 43 Kurucu İl Başkanını atayarak teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ediyor. İl Binalarının açılışına koronavirüs tedbirleri sebebi ile ara veren Gelecek Partisinde, Çanakkale İl yönetim kurulu listesi de açıklandı.  İl Binasının 21 Martta Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımı ile gerçekleştirilecek olan açılışının da koronavirüs sebebi ile tehir edildiğini ifade eden il başkanı Yıldırım, açılışlar ile ilgili tüm Türkiye’de tehir edilme kararı olduğunu söyledi. Kurucu Yönetim kurulu listesi ile ilgili 1.5 aylık çalışmalarını tamamlayan kurucu İl Başkanı Hüseyin Yıldırım listeyi teslim ettiklerini ve hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayacaklarını belirterek; “Ben öncelikle koronavirüs salgınından dolayı tüm ülkemize birlik ve beraberlik çağrısı yapıyorum. Unutulmamalıdır ki bizim birlik ve beraberliğimiz koronavirüsten daha da büyüktür, biz bir ve beraber oldukça asamayacağımız hiçbir  zorluk yoktur. Umuyorum kısa zaman içerisinde ülkemizde ve bütün dünyada hayat normale dönecektir. Gelecek Partisi Çanakkale  Kurucu il başkanı olarak atandıktan hemen sonra kurucu il yönetimi ile ilgili çalışmalarımıza başlayarak yoğun bir tempo ile günde ortalama 7-8 görüşme yaptık. Partimizde görev almak isteyen yüzlerce kişi bize ulaşarak görev alma taleplerini iletti. Yeni bir parti olmanın ve siyasette yeni isimlere yer vermek gerektiği bilinci ile listemizi hazırlarken ince eleyip sık dokuduk. Listemizi nitelikli ve milletimizin derdi ile dertlenebilecek isimlerden oluşturmaya çalışarak, eğitim seviyesi kıstasına da dikkat ederek kadın ve genç sayısında da pozitif ayrımcılık yaptık ve 30 kişilik yönetim kurulumuzu oluşturduk. Oluşturulan bu listemiz ile susmaya değil konuşmaya, şikayet etmeye değil çözüm üretmeye, bağırmaya değil muhabbete, surat asmaya değil tebessüm etmeye geliyoruz. Bizce Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur ve Türkiye’nin geleceği aydınlıktır. Gelecek Türkiye’nin Gelecek Çanakkale’nindir. Ben yönetimde görev alan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Yakın zamanda Merkez İlçe ve İlçe teşkilatlarımızı da oluşturarak Çanakkale genelinde teşkilatlanmamızı tamamlayacağız. Ben Türkiye’nin geleceğinden umutlu herkesi partimize davet ediyorum” dedi. 

 
İşte Gelecek Partisi’nin Kurucu İl Yönetim Kurulu listesi…
Gelecek Partisi İl Başkanı Hüseyin Yıldırım öncülüğünde, Kurucu İl Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. Farklı mesleklerden 30 kişinin oluşturduğu listede, Çanakkale siyasetinin tanıdığı isimler de bulunuyor. Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu; Ceyda Uçar, Emrah Direk, Emraz Avcı, Fatih Erken, Gürhan Uyar, Halil Köroğlu, Hasan Altınok, Hüseyin Özen, İhsan Konuk, İlknur Akat, Kadir Yavaş, Mehmet Tosun, Mehmet Yılmaz. Muhammet Mustafa Gümüş, Murat Marangoz, Müjdat Dağ, Okan Aydınlık, Özgün Kamar, Selahattin Kahvecioğlu, Sevdat Durmaz, Seyfullah Kaptı, Seyit Altın, Sibel Deniz, Sinan Karakaya, Tosun Süren, Uğur Altın, Vahap Özsüer, Yakup Köse ve Yılmaz Döner isimlerinden oluştu.
(Seçkin Sağlam)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Bayramiç'te feci ölüm
18.09.2020    967