Göç mü başladı Türkiyemden

26.06.2021          Değerli Okurlarım;

 Göç mü var acaba? Kafam karıştı yine. Bu şehir hastaneleri aylardır, biz böyle hastane yaptık, biz böyle hizmet vereceğiz, biz halkımızın hizmetçisiyiz.... Ne oldu bir anda bu meşhur hastaneler? Birden Danimarkalılara satıldı. Muhalefet seçimi kazanırsa el mi koyar acaba? Sıkıntı bu muydu da acilen satıldı. Bu hareket pek hayra alamet bir hareket değil. Sizce  anlam veren var mı acaba? Bu Sezgin Baran Korkmaz konuşmaya mı başladı? Avukatları görüşüyor. Memleketimizin kaderi uluslararası tokatçıların eline mi kaldı? Buna ne zaman dur diyecek Cumhuriyet savcılarımız ? 
Memleketimiz dünyanın en verimli toprakları üzerinde. Atalarımız ne çilelerle bu ülkeyi kurdular. Mustafa Kemal ve silah arkadaşları işgalden ikinci defa ülkemizi kurtarıp cumhuriyeti kurdular. Mevzu Cumhuriyeti silmek mi? Mustafa Kemal`in ismini mi silmek? Bunu da şöyle söyleyeyim, buna kimsenin gücü yetmeyecek. Bunu sonuna kadar müdafaa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu cumhuriyetimizin yıkılmasını, Avrupa Konseyi`nin istediği belli. İş birlikçi ortakları ABD ve Rusya`nın bunun tam arkasında olduğunu biliyoruz. Osmanlı İmparatorluğu`nu yıkarsak Türkiye milleti biter sandılar,bilemediler. Mustafa Kemal Atatürk daha büyük bir devlet kuracak. Adı da TÜRKİYE CUMHURRİYETİ  olacak aslında, çok yanıldılar. Osmanlı döneminde bir padişahla uğraşıyorlardı. Bilemediler 84 milyon  yurttaşla uğraşacaklarını. Onun içinde sürekli başkanlık sistemini ön plana çıkartırdılar. Bu ülkemizin akıl işi değil yine Osmanlı dönemindeki gibi tek adam rejimine destek verdiler ve şimdilik başardılar. Ordumuzda içten çark diye bir komut vardır. Şeytanı bile yoldan çıkartan bir komuttur. Bunu bilsinler ki içten çark komutu vakti geldiğinde Çanakkale abidesine bir baksınlar. Kaç milet, kaç dil konuşan insanlar Çanakkale`yi geçilmez yapmışlar. Bunu göze almak isteyen ülkeleri aynı yerde tekrar bekliyor olacağız. Cumhurbaşkanımızın etrafında yanlış yön verenler vardır. Her ferdin uyanma zamanı da çoktan geldi ve geçti. Bugün Kanal İstanbul temeli atıldı. Aslında güzel bir adım fakat yapamayacaklarını adım gibi biliyorum. Rusya`yı terbiye etmek için atılan kolpa bir adım  değilse bir kaç yıl sonra neler olacak hep beraber göreceğiz. İsmet İnönü ülkeyi yönetirken Almanlara destek verseydi, ikinci dünya savaşında Rusya diye bir güç olmayacaktı dünyada fakat o gün kü kararlar ne kadar yanlış, bugün daha iyi anlıyoruz. Değerli okurlarım, ben Kanal İstanbul projesine direk karşıyım fakat mevzu güçler dengesine darbe vurmak ise ne gerekiyorsa yapalım. 
Satış sırası otoyol , köprüler ve havalimanlarına gelmesin. hastanelerden sonra diğer yap işlet devretler de mi inanın bekliyorum. Bu 5`li çete çok zeki. Paralarını en hızlı böyle taşıyabilirler. Değerli Cumhuriyet Savcılarımız, Cumhurbaşkanımız yalnız kalmış olabilir. Derhal milli mutabakat hükümetine ihtiyacımız var. Yeniden müdafaaya derhal geçmeliyiz. İçten çark komutunu SAVCILARIMIZ vermeli

1184
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Okul servislerine zam geldi!!!
06.08.2022    679
Akıl almaz kumpas!
10.08.2022    608