Gökhan'dan anlamlı espri..

08.04.2018         

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2019 yılı yerel seçimlerinde yeniden başkan adaylığı ile ilgili sinyal verdi. 2019 seçimlerinin ardından mecliste oluşacak değişikliğe değinen Başkan Gökhan; "Yeni mecliste yeni fotoğraflar çektireceğiz. Ama muhtemelen ben o fotoğrafta olacağım" dedi.

 Son aylarda büyük tartışmalara sahne olan Çanakkale Belediye Meclisi’nde, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın esprisi ile yüzler güldü. Mart ayı ikinci oturumunda faaliyet raporunu sunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2018 yılı için kesilen pasta ve toplu fotoğrafı yansıttığı slayt üzerine yaptığı konuşmada, 2019’da yeniden aday olacağının sinyalini verdi. Faaliyet raporunu Meclis üyelerine sunan Başkan Gökhan, 2018 yılı pasta kesimi fotoğrafında yer alan meclis üyelerinin yerel seçimler ile yenileceğini belirtti. Gökhan, “Çünkü bir dahaki yıl, seçimler bitmiş olacak. Yeni mecliste yeni fotoğraflar çektireceğiz. Ama muhtemelen ben o fotoğrafta olacağım, bu da işin esprisi olsun” dedi.

 
“Bu fotoğrafı, son faaliyet raporu sunumu olarak koydum”
Belediye Meclis Toplantısında faaliyet raporunu açıklayan Başkan Gökhan konuşmasında; “Geçen günlerde hep beraber şapkamızı giydik, pastamızı kestik. Bu fotoğrafta, bu dönemin son faaliyet raporunu sunuyoruz. Çünkü bir dahaki yıl, seçimler bitmiş olacak. Yeni mecliste yeni fotoğraflar çektireceğiz. Ama muhtemelen ben o fotoğrafta olacağım” dedi. Gökhan, “Bu da işin esprisi olsun. İyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlısıyla bir faaliyet raporunu tamamladık ama daha dönemimiz bitmedi tabi. İnşallah önümüzdeki yıl Mart ayına kadar yine çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu fotoğrafı, son faaliyet raporu sunumu olarak koydum. Bu son faaliyet raporu görüşmemiz olacak, sonra da işlerimize devam edeceğiz” dedi.
(Eren Aşnaz)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER