Gökhan "Bugüne kadar barış içerisinde geldik. Bundan sonra da böyle gideceğiz.."

13.03.2019         

Belediye Başkanı ve CHP Çanakkale Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, seçim turlarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Gökhan, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çanakkale Çanlılar Derneği ve Tüm Emekliler Sendikası Çanakkale Şubesi'ni ziyaret etti. Ziyaretlerinde projelerini anlatan Başkan Gökhan; "Çanakkale kozmopolit bir yer. Bugüne kadar barış ve huzur içerisinde geldik. Bundan sonra da böyle gideceğiz" dedi.

 Belediye Başkanı ve CHP Çanakkale Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, yerel seçim ziyaretlerine devam diyor. Başkan Gökhan, 9 Mart Cumartesi günü Truva Otel’de düzenlenen toplantıda projeleri ile İl ve Belediye Meclis üyesi adaylarını kamuoyuna tanıtmıştı. Projelerini kamuoyuna açıklayan Başkan Gökhan, seçim ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti. Gökhan, seçim ziyaretleri kapsamında Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çanakkale Çanlılar Derneği ve Tüm Emekliler Sendikası Çanakkale Şubesi’ni ziyaret etti. Geçmiş dönem Çanakkale Belediyesi olarak hayata geçirilen ve önümüzdeki dönemde hayata geçirmeyi planladığı projelerinin yer aldığı kitapçığı dağıtan Başkan Gökhan, projeleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu. İyi Parti ile yapılan ittifaka yönelik söylemlerle ilgili konuşan Başkan Gökhan; “İyi Parti’li arkadaşlarla yola çıktık. Biz iyi insanlarız. Bizim zilletle işimiz yok. Dostluk ve kardeşlik ittifakı yaptık. Sonu da iyi olacaktır. Çünkü niyetlerimiz ve idealimiz de bellidir” dedi. Medyanın haberleri çarpıttığını ifade eden Gökhan; “Bizim ne terörizmle ne fetöyle işimiz olmaz. Biz hep beraber alnımız açık başımız dik sivil toplum örgütleriyle buluşuyoruz” dedi. Çanakkale’nin kozmopolit bir kent olduğunun altını çizen Gökhan; Bugüne kadar barış ve huzur içerisinde geldik. Bundan sonra da böyle gideceğiz. Kim ne derse desin bu yolda da ilerleyerek bu kentin huzuru, esenliği, kardeşliği için projeler yapıyoruz” dedi.


“Bu kentin huzuru, esenliği, kardeşliği için projeler yapıyoruz”
Başkan ziyaretlerde yaptığı konuşmada;  “Bu seçimde ittifak yaptık. İyi Parti’li arkadaşlarla yola çıktık. Biz iyi insanlarız. Bizim zilletle işimiz yok. Dostluk ve kardeşlik ittifakı yaptık. Sonu da iyi olacaktır. Çünkü niyetlerimiz ve idealimiz de bellidir. Mustafa Kemal’in yolundan ülkemizi esenliğe çıkarmak için bu yolda yürüyeceğiz. Televizyonlarda gördüklerinize duyduklarınıza inanmayınız. Yandaş medyanın çarpıttığı haberler… Bizim ne terörizmle ne FETÖ’yle işimiz olmaz. Biz hep beraber alnımız açık başımız dik sivil toplum örgütleriyle buluşuyoruz. Çanakkale’de; Boşnaklar, Pomaklar, Kafkas göçmenleri daha bir sürü kardeşimiz var. Osmanlı coğrafyasından tüm insanlarımız Anadolu’da toplanmış. Çanakkale kozmopolit bir yer. Bugüne kadar barış ve huzur içerisinde geldik. Bundan sonra da böyle gideceğiz. Kim ne derse desin bu yolda da ilerleyerek bu kentin huzuru, esenliği, kardeşliği için projeler yapıyoruz” dedi. 
(Eren Aşnaz)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER