Güzelyalı'da FECİ KAZA

11.07.2018         

Güzelyalı'da cadde üzerinde yüksek hızla hareket eden araç yoldan çıkarak elektrik direğine çarptı. Araç sürücüsü ve yan tarafta oturan kadın ters dönen araçtan çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. Elektrik direği devrilirken, şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı...

 Güzelyalı’da meydana gelen trafik kazasında facianın eşiğinden dönüldü. Görgü tanıklarının ifadesine göre cadde üzerinde yüksek hızla yol alan araç, önüne çıkan köpeği ezmemek için direksiyon kırdı. Şoför direksiyon hakimiyetini kaybederken, hızla fren alan araç ancak elektrik direğine çarparak durabildi. Çarpma sonucu araç takla atarken, elektrik direği ise çarpmanın etkisi ile devrildi.

  
Faciadan dönüldü
Devrilen elektik direğinden kıvılcımlar çıkarken, yolun kalabalık olmasına rağmen şans eseri kimse yaralanmadı. Takla atarak yan dönen araç ise vatandaşlar tarafından düzeltildi. Araç içerisinde bulunan şoför kapıdan fırlayarak yere düştü. Araç kapısına sıkışan kadın ise vatandaşların çabaları sonrası kurtarıldı. Vücutlarında çok sayıda kırık bulunan şoför ve yanındaki kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı. Vatandaşlar, kazanın faciayla sonuçlanmamasını şans olarak nitelendirdiler.
(Atilla Akın )
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER