01.01.1970          

                1-Binali Bey şöyle diyor.

                Kandil’den üst , üste beyanatlar:Hayır çıkarsa biz bittik diyor, bölücüler.

                2-Konya AKP toplantısında, Erdoğan’dan sonra bir başkan cumhur gelir imam hatipleri kapattım, kuran kurslarını kapattım derse halimiz ne olur deyince büyük bir sessizlik ve endişe uyanmış

                3-Almanya, Hollanda, İsviçre, Avusturya diğer batı ülkeleri, Barzani başta Arap ülkeleri evet çıksın Türkiye dibe vursun diye el –ele vermişler 15 Nisan’ı bekliyorlar.

                4-Evet’çi Barzani’nin yönetim bayrağı Ankara ve İstanbul’da şanlı bayrağımızın yanında dalgalanmasına birleşmiş milletler dahi tepki gösterirken bizlerden ne olmuş yani bir bardak suda fırtına yaratıyorlar diye yorumluyorlar.

                5-Eski Paralel yolculardan Fettullah Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin baş aktörü olduğuna Almanya dışişleri bakanlığının ikna olamadığı.

                6-Hele 15 Nisan bir geçsin Avrupa’nın maskeli balosu sonra erecek.

                7-Kemal Kılıçdaroğlu, meclis çoğunluğu partili cumhurbaşkanının partisinden başka bir parti ile karşılaştığımızda başbakanla cumhurbaşkanlığı iki başlı olur deyince AKP’nin ağzına sakız oldu.

                8-Hayrı diyenlerin ne Feto’culuğu AKP içindeki hainlikler, ne teröristlikleri ve de Bahçeli’nin AKP yi yıkma plancılığı kaldı.

                9-Peygamber efendimizin evet hadisi olduğu, Erdoğan’a Gazi unvanı verilmesi teklif, ne de tüm Türk basın ve medyanın evet seferberliği evet olarını yüzde 50 nin üzerine çıkaramadığının sonucu, her yol deneniyor.

                10-Bizim eski atasözümüz vardır, bir insan eline, diline, beline sıkı olmalıdır, birde insanın söylemediği söz esiridir, söz ağızdan çıkınca söylediğin sözün esiri olur.

                Şen ve esen kalın…

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER