İSTEK 1915 Çanakkale Okulları "Bireysel değil, kitlesel başarı!"

20.07.2020         

Kentin başarılı eğitim kurumlarından İSTEK 1915 Çanakkale Okulları, gelecek sezona yine başarı parolası ile odaklandı. "İSTEK Ailesi olarak birlikte daha nice başarılara imza atacağız" diyen İSTEK 1915 Çanakkale Okulları, bir kez daha yineledi; "Bireysel değil, kitlesel başarı!"

 İSTEK 1915 Çanakkale Ortaokulu öğrencileri LGS 2020`de de gururlandırdı. İSTEK 1915 Çanakkale Okulları’ndan yapılan açıklamada, “Birlikte yürüdüğümüz bu yolculukta öğretmenleri ışığında azimle çalışmalarını sürdüren ve bizleri gururlandıran tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Biz birlikte güçlü ve başarılı bir aileyiz!” denildi.

 

“İSTEK 1915 Anadolu ve Fen Lisesi öğrenci kabulü başlamıştır!”

İSTEK 1915 Çanakkale Okulları açıklamasında ayrıca, “İSTEK 1915 Anadolu ve Fen Lisesi olarak yüzdelik dilimler doğrultusunda öğrenci kabulü gerçekleştireceğimiz bu süreçte, sınırlı sayıda kontenjan ile LGS sonuçları doğrultusunda öğrencilerimizin elde ettikleri başarıları ödüllendiriyor ve farklı kayıt avantajları sunuyoruz. Ayrıca, İSTEK 1915 Çanakkale Okulları olarak LGS sonuçları doğrultusunda üniversite hayatından önceki son hazırlık dönemi olan lise belirleme sürecinde, uzman eğitim kadromuz ve Rehberlik ekibimiz ile hedeflerini doğru belirleme yolunda bizimle yürümek isteyen tüm öğrencilerimizin yanındayız. 17 Temmuz Cuma günü itibari ile başladığımız ve her gün devam edecek olan ‘Ücretsiz Tercih Danışmanlığı’ hizmetimiz için 0286 501 1881 numaralı iletişim hattımızdan `yüz yüze veya online` seçeneklerinden birini belirterek randevu almanız yeterli olacaktır. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarını gözettiğimiz bu süreçte randevu sisteminin önemli olduğunu hatırlatırız” denildi.

(Yusuf Sonkurt)

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER